Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Nainen, mitä ajattelisit, jos kuulisit kuinka sinut on äänestetty työpaikkasi/koulusi jne. kaikkein haluttavammaksi panoksi?

Vierailija
23.09.2026 |

Pitäisi tuntua hyvältä, että on ykkönen.

Kommentit (5)

Vierailija
1/5 |
23.09.2026 |
Näytä aiemmat lainaukset

Kyllä on, kaupungin kauneimmaksi. Silti en riittänyt miehelleni. Petti hevosenpuolikkaan kanssa nopeasti. En toivu ikinä, mutta kun tuli ne lapset paskalle synnytettyä jo, ja mies niin lapanen, ettei voinut tunnustaa, niin siinähän ollaan. 

Onneksi oli monia joille olin himon kohde, ja yhden laskelmoinkin kaverikseni, hänen kaverinsa, oikein kuuluisan miehen. Siitä sai sitten vastauksen.

Vierailija
2/5 |
23.09.2026 |
Näytä aiemmat lainaukset

Miettisin, kuinka lapsellista porukkaa meillä on töissä, jos he tuollaista ovat viitsineet järjestää. Kyllä myös ihmettelisin valintaa, koska ikääkin minulla on 45 vuotta, ja tehtaan puolella on monia nättejä tyttöjä.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/5 |
23.09.2026 |
Näytä aiemmat lainaukset

No ensinnäkin miettisin, että voi jösses mitä porukkaa. Toisekseen nousisi varmaan jotkut kiusaamistraumat pintaan enkä todellakaan uskoisi. Suhtautuminen työporukkaan muuttuisi kyllä täysin, monellakin tavalla.

Vierailija
4/5 |
23.09.2026 |
Näytä aiemmat lainaukset

Lukiomeininkiä

Vierailija
5/5 |
23.09.2026 |
Näytä aiemmat lainaukset

Minä tiedän yhden jota kiusattiin koulussa ja nyt on aivan uskomattoman kaunis nainen. Nyt fantasioin kyseisestä naikkosesta. 

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: kolme seitsemän yhdeksän