Oliko tämä naisen kommentti ulkonäöstäni kehu vai loukkaus?
Hän sanoi, että näytän hänen mielestään joltain englantilaiselta jalkapallohuligaanilta, jonka äo on pienempi kuin kengännumero.
Tarkoittiko tuo, että näytän hänestä vastenmieliseltä vai kiihottavan alkukantaiselta ja väkivaltaiselta luolamieheltä?
Kommentit (10)
Miten tuon voi edes ajatella olevan mahdollisesti jokin kehu?
Ei kannata hengailla noin ikävien naisten kanssa.
Jälkimmäinen.
-feministi
ps. itse olisin jo jörnimässä
Ei tzainnut nainenkaan olla ihan parasta plaatua ellet ollut liian tunkeileva ja piti torjua suorasanaisemmin.
Kyllä mä sen kehuna ottaisin. Englantilaiset jalkapallohuligaanit on maailmankuuluja, se taitaa pitää sua vähän kuin julkkiksena 🤔
Taisi olla oikeassa ainakin äo:n arviossa.
Hän sanoi, että näytän hänen mielestään joltain englantilaiselta jalkapallohuligaanilta, jonka äo on pienempi kuin kengännumero.
___
No, mitäpä luulisit?
Sun ÄO taitaa oikeasti olla pidempi kuin kengän numero.
Kehitysvammaisen ÄO 80, jos sun ÄO pienempi kuin kengännumero (esim. 40) niin olet tyhmempi kuin kehitysvammainen.
Loukkaus.