Erna Husko paljastaa, mitä ei voi sietää miehessä: ”En pysty”
https://www.iltalehti.fi/viihdeuutiset/a/368bfbbb-5e92-4a19-a583-761405…
"Mulla saattaa tulla ick siitä, että puhut väärällä tavalla, tai lausut jonkun asian jotenkin oudosti. Ick voi tulla myös siitä, että sulla on Marimekon kangaskassi."
– Ehkä miellät sen kangaskassin, että se on tavallisuutta.
– Ja sehän on tosi ok, koska sun elämä on aika erityistä ja erikoista. Sun elämä ei ole mitään normaalia elämää.
– Olen valmis valloittamaan maailmaa. Olen valmis panostamaan itseeni vielä enemmän ja ehkä ymmärtämään sen, mitä oikeasti itse haluan, Husko sanoi.
Ernalla on paljon näitä hyviä ajatuksia. Fiksu tyttö. Kiitos tästä IL.
Kommentit (16)
Reissussa on kivaa, mut kotiinpaluu ahdistaa aina kun kaikki tuijottaa.
Vattu mikä airhead.
IL:llä on nykyisin paljon näitä kiinnostavia juttuja merkittävistä ihmisistä.
Mulla tuli kans ICK tätä lukiessa!!!
Eli kun Erna puhuu "sää ja sun" niin hän tarkoittaa siis itseään?
Vähän kuin Mika Häkkinen aikoinaan?
Voi helvetti. Suomen tulevaisuus on hyvissä käsissä.
Ihminenhän palaa loppuun ennemmin tai myöhemmin jos se vaan siirtyy kokoajan suhteista toisiin ja on liikkeessä kokoajan eikå mikään riitä ja kaikki huomio on pinnallisuudessa. Jos paikallaan olo ahdistuttaa niin se on jo ensimmäinen merkki koska sillon ei tuu dopamiini vyöryä eli on pakotettu olemaan vaa itsensä kanssa ja sillon ne asiat tulee esille mitä juoksee karkuu eniten. Älkää lähtekö ottamaa mallia nuoret
Ihan hyvä, että kannan kangaskassia, se ainakin ärsyttää kaikkia ilmapäitä.
Miksi tästä provosoidutaan? Pariutuminen on täysin vapaaehtoista. Ymmärtäisin tyrmistyksen, jos joku jättäytyisi vaikkapa työttömäksi tukien varaan siksi, että työpaikan seinällä oli Marimekon kangaskassi, mutta ei se keneltäkään ole pois, jos joku jättäytyy sinkuksi jonkun kangaskassin takia.
Erna on jotenkin todella yksinkertaisen oloinen ja naivi, kun antaa provosoivia otsikoita ihan turhaan medialle. Sotkee oman julkisuuskuvan, Suomessahan puolet ihmisistä on miehiä, joten ei voi nyt sitten markkinoida instassa mitään 50% suomalaisille. Varmasti todella vaikeaa, jos on vaan pyllykuvia ottanut takaapäin, niin kyllähän tuossa saa huomiota aivan täysin kahjoilta tyypeiltä. Pyllykuvilla julkisuuteen on aika nopea tie ja sitten varmaan alaspäin ihan yhtä nopea, jos ei mitään muuta osaamista ole itselleen kehittänyt.
Hyvä tietää, taidan hommata kangaskassin, en ole yhtään kiinnostunut jahtaamaan Huskoa, ja varmistan mielelläni, ettei hänkään tule jahtaamaan minua.
Kaikki voittavat.
Vierailija kirjoitti:
Miksi tästä provosoidutaan? Pariutuminen on täysin vapaaehtoista. Ymmärtäisin tyrmistyksen, jos joku jättäytyisi vaikkapa työttömäksi tukien varaan siksi, että työpaikan seinällä oli Marimekon kangaskassi, mutta ei se keneltäkään ole pois, jos joku jättäytyy sinkuksi jonkun kangaskassin takia.
No toi juttu on tehty ihan provo-mielessä. Eli noi ihan per...tä oleva mielipiteet on laitettu klikkausten takia.
Tämäkö oli uutisoinnin arvoinen asia. Siis, että mies ei käytä kangaskassia on näin tärkeä kriteeri, kyllä on pinnallisuudessaan aivan huippua.
Huh huh.