Kauneinta sulle sanottu
Kommentit (15)
"Hullu se on, mutta helvetin fiksu." Tapailukumppani nuoruudesta, oli siihen aikaan korkeassa asemassa paikkakunnan hierarkiassa.
Vierailija kirjoitti:
Munas on kuin Subin patonki
Hyi helkkari, voin vain kuvitella. Välistä tursuaa möhnää.
Vierailija kirjoitti:
Olet paska ihminen
Minua kehuttiin "olet vttumaisempi kun äitini"
Sulla on niin iso terska, että et kyllä pyllyyn pane mua.
Että oon semmonen joka yhdistää ihmisiä (eräässä kokoontumisessa). Yhdistän ihmisiä myös vihan kohteena mutta tämä oli tarkoitettu positiivisena kommenttina.
En tiedä onko tämä nyt kauneinta mitä on sanottu, vaikka mitä mukavaa on kyllä sanottu, mutta tarkoitusperät nyt voivat olla mitä tahansa, enkä oikein muista suurinta osaa kommenteista ilman ahkeraa muistelua. Kyllä, näistä on nyt jo aikaa.
Entinen esimies, jonka kanssa oli välillä kiistelyäkin, sanoi, että olen hyväsydämisin ihminen, jonka on tavannut.
Sulla on kiihottavimmat tissit, mitä olen ikinä nähnyt!
Sormesi ovat hyvät.
T: Ääliö joka on oppinut jonkinverran soittamaan kitaraa...............................................
Vierailija kirjoitti:
Sormesi ovat hyvät.
T: Ääliö joka on oppinut jonkinverran soittamaan kitaraa...............................................
Sama!
Munas on kuin Subin patonki