Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Turkki ja Syyrian kapinalliset MUR HAA VAT kymmenien tuhansien ROJAVAN kurdeja (E. Valtaojan tvssä pahoinpidellyt koukkunokka tuollaine

Vierailija
06.12.2024 |

https://www.is.fi/ulkomaat/art-2000010884389.html

Ei huudeta ROJAVAN kurdejen puolesta vasemmiston toimesta kun mur ha aja oikean sävyinen eikä Israel! Näin se arkipäivän vasemmiston rasismi pullahtaa esiin yllättävissä paikoissa!

Vasemmisto ei ikinä ole minkään asian PUOLESTA vaan aina meitä normaaleita pitää VASTUSTAA, kuten nytkin yrittävät saada aikaan Hesessä mellakoita.

Turkkilaiset kyllä saavat vasemmiston puolesta kansan.murh.ata vaikka kaikki ROJAVAN alueen kurdit mutta mikä mölinä ja huutoitku kun valkoisiin laskettavat israelilaiset poistavat maan päältä muutaman mur.haa.jarais.kaaja ter.roristin!

Mutta ihana että nämä kurdit nyt kansanmur.ha.taan, Esko Valtaojankin tv- lähetyksessä raakasti pahoinpidellyt wanna- Be n e e k e r ityttö ja tämän Hesojen jeng.imur.haaja näitä kurdeja, ovat ihan äärimmäistä pohjasakkaa ihmisinä, raakoja rikollisia joita pitää kansan.murhalla tuon alueen ihmisten mielestä rangaista. Valtiomme annettava tuki rangaistustoimenpiteisiin!

Kommentit (3)

Vierailija
1/3 |
06.12.2024 |
Näytä aiemmat lainaukset

No nyt on kyllä sellainen kansanmur.ha käynnissä että tukea löytyy kyllä maailmalta ja me muut ymmärrämme miksi nämä kurdit pakko hävittää. Ovat arabien mus.ta.laisia nämä kurdit, eräänlaisia raakoja puoliapinoita

Vierailija
2/3 |
06.12.2024 |
Näytä aiemmat lainaukset

Kiitos Turkki ja Israel, oikein tuntee miten maailma parempi paikka hetki hetkeltä kun kurdeja ja arabeita hävitetään (teollisessa mittakaavassa!)

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/3 |
06.12.2024 |
Näytä aiemmat lainaukset

Toivottavasti tuo Valtaojan pahoinpidellyt naisterroristi on lomailemassa tuolla ja tulee samalla tavalla kohdelluksi kuin israelilaiset naiset ja vauvat arabien taholta!

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: yksi kaksi kolme