Tuntisin oloni posliinina 'alastomaksi' ja pikkutytöksi
olen varmaan maailman ainoa nainen joka toivoisi tuuheamman karvoituksen. Karvani ovat vaaleat, suorat ja niitä on vähän. Esim synnytyksessä kätilö luuli että olin ajellut jo ja tarkemmin katsottuaan tokaisi, ai sulla onkin vaan vähän... loukkasi hiukan.
Kommentit (8)
koska jos ei katso ämmän naamaa eikä sitä läskiä siinä pillun ympärillä, niin sitä voi melkein kuvitella nussivansa jotain ihanaa freshiä 16-vuotiasta. Näin kolmevitosen miehen näkökulmasta.
En ole ikinä vetänyt alapäätäni posliiniksi, mutta toisaalta olen siistinyt alapään karvoitusta viimeiset 25 vuotta.
Minulla on niin vähän karvaa, ettei siitä mitään pusikkoa koskaan tulisikaan - saati sitä, että karvoitus jatkuisi puoleen reiteen. Silti pidän sen siistinä.
Parin sentin pituus häiritsee jo. Ällöttävää menkkojen aikana ja muutenkin... Luuleeko majavanaiset saavansa wc-paperilla karvat virtsasta kuiviksi? Nope!
Ei tarvitse vetää broikunlihalle, voihan sitä kasvustoa siistiä muutenkin.
jää silloin uimahalli reissut lasten kanssa tekemättä. ennemmin pitäisin vähän enemmän sitä karvoitusta, mutta en viidakkoa.
pikkutytöiksi, niin pedofiilit pysyy sitten poissa oikeiden lasten kimpusta.
laudat naisetkin on pedofiilien unelmia eli pikkutyttöjä