voisiko miehellä olla toinen?
lähtee usein käymään jossain ei viivy kauaa....mutta lähtöä edeltää kännykän räpläys. on laittannut tekstarin äänet pois ja kyttää jatkuvasti puhelintaan. ei kuitenkaa käy muualla kuin töissä....olenko vain vainoharhainen.
Kommentit (10)
Sieltä töistä mun ex-mies löysi uuden naisensa. Se tosin reissasi paljon, että ehti sen kanssa touhuilla ihan rauhassa.
Onneksi pääsin siitä luuserista eroon, koska minulla on nyt uskomattoman ihana mies. Life is good!
aika hyvin tilanteeseen juuri ainakin tuo kännykän änettömälle laittaminen
käy tekemässä jotain pikku bisneksiä.
....mutta joskus lähtee kotoa hetkeksi kun on ensin vilkuillut puhelinta .ennen ei ole tekstaillut.nyt viestit äänettömässä ja jatkuvasti puhelin mukana....ottaa sen jopa saunaan
ota miehesi puhelin ja sulkeudu vessaan ja tarkista
sieltä saa huoria, jotka touhuavat vaikka autossa. Soitto / viesti niille riittää ;) ... googlaappa vaikka ja katso sieltä escorts ;)
ota miehesi puhelin ja sulkeudu vessaan ja tarkista yöksi panee pois päältä ja en tiedä pinniä....
....mutta joskus lähtee kotoa hetkeksi kun on ensin vilkuillut puhelinta .ennen ei ole tekstaillut.nyt viestit äänettömässä ja jatkuvasti puhelin mukana....ottaa sen jopa saunaan
sillä ole toista naista, mutta jotain typerää se duunaa.......
voi olla joku nainen työpaikalla.
melko varmasti on.