Huomatkaa että ennen tätä Iltalehtien Syyhy rummutusta palstalla kukaan ei tehnyt aloituksia näistä asioista. Kellään ei ollut sitä
Yhtäkkiä näitä aloituksia on 100 päivässä. Samaan aikaan kun Iltalehdet rummuttaa pelkobornoaan
Täällä palstalla häärii joko näiden roskalehtien lobbari kenen tehtävä on mainostaa heidän juttujaan täällä tai sitten vaan yksinkertainen ihminen kuka haluaa tehdä tätä omaksi ilokseen. Ehkä jopa vähän tietämätön ihminen, ei tajua mitä oikeasti edes tekee.
Kommentit (3)
Mulla tais mennä turhan paniikin takia yks peitto roskiin ja ei edes ollut kovin vanha :D Sain siitä peitosta allergiaoireita ja pesun jälkeenkin ajattelin, että siihen peittoon mahtuu syyhypunkit ja kaikki pöpöt pesukoneestakin.
Onhan täällä ollut iät ja ajat se pitkä ketju, Syyhy ei lähde elämä pilalla ja pari muutakin on ollut.
Sama toistuu aina