Zele ei tajunnut mitä sannuli tarkoitti
Kommentit (7)
Ukraina vaikuttaa suhtautuneen Sannan juttuihin ihan vakavissaan. Ukrainalle syntyi nähtävästi sellainen käsitys, että Sanna ainakin jollain tasolla lupaili hävittäjiä Ukrainalle.
Oisi vaan pitänyt suunsa kiinni.Eihän hän sitä määrää mitä täältä kullekkin annetaan.Zelenski luulee että suomesta tulee mitä vaan kun hän vain tilaa kuin postimyynnistä.
Sanna joutaa nyt jauhopäiden kanssa diskoon nollaamaan. Pilvien keskelle tarvitaan jauho... eikun iloa ja valoa (vaikka sitten jauhopussista).
Vierailija kirjoitti:
Sanna joutaa nyt jauhopäiden kanssa diskoon nollaamaan. Pilvien keskelle tarvitaan jauho... eikun iloa ja valoa (vaikka sitten jauhopussista).
Sanna-hullu joutaa pakkohoitoon jauhamaan pakkomiellettään. Taitaa olla palstan historian hulluin kirjoittaja.
Trollien mielestä pyytäminen tarkoittaa automaattisesti lupaa.
Eli jos persut pyytää evoluution opettamisen ja koronarokotusten lopettamista, se tarkoittaa lupaa siihen?
Teidän harhoissa ehkä.
Kyllä se taisi tajuta. Joku meni lupailemaan vähän liikaa.