Jos olisit mies, haluaisitko panna sua?
Kommentit (19)
Just tällä hetkellä ehkä ei... Mutta yleensä keskivertomiehet haluaa panna mua, joten joo.
jos olisin peppu - en tissimies ;-D
jos olisin peppu - en tissimies ;-D
ja lisäksi tykkäisin panemisesta enkä mistään hidastetusta elokuva rakastelusta :D
Tuntuu hyvältä, mutta eihän selluliitti kovin kaunista ole.
Ihan jokainen vastaantulija tuskin tykkäisi liikakiloista ja kolmen raskauden raiskaamasta kropastani.
Mutta mun miestä tämä kokonaisuus himottaa ja sehän passaa ;)
Mullakin on kolmen raskauden ja useamman vuoden imetyksen raiskaama kroppa. Liikakiloja ja selluliittia ei ole, mutta eihän se kaunista tarkoita.
Jos saatte kyrpää, niin olette pantavia. Tässä ei nyt kysytty "täyttääkö ulkomuotosi mediassa luodun täydellisen naisen kuvan."
Jos saatte kyrpää, niin olette pantavia. Tässä ei nyt kysytty "täyttääkö ulkomuotosi mediassa luodun täydellisen naisen kuvan."
Tai minä ainakin olen tuolta rakkaalta aviomieheltäni kuullut ihan tarpeeksi monta kertaa, ettei mua kuulemma voi enää edes panna kuin takaapäin ja silloinkin silmät kiinni, ettei nämä raskausarvet ja roikkutissit aiheuta lerpahdusta.
- se kolmen raskauden ja muutaman imetysvuoden raiskaama, jolla ei ollut liikakiloja eikä selluliittia, muttei silti ole kovinkaan kaunis
tunnelmavalaistuksessa ja parin paukun jälkeen...
Ihmettelen, miksi mies haluaa.. :(
Ihan kauhealle kuulostaa, että omasta kropastanne puhutte noin törkeästi ja ylipäätään että tuollainen vertaus edes tulee mieleen! Opetelkaa hyvät naiset arvostamaan itseänne edes vähän, niin voitte vastata ap:n kysymykseen myöntävästi eikä tarvitse mitätöidä itseänne noin loukkaavalla vertauksella.
Oon ihna ok kroppainen ja naamastakin kivannäköinen, mut oon aika tylsä sängyssä. Eli vois jäädä yhteen kertaan :)
Tosin mun mies ja monet muutkin miehet ovat kyllä halunneet useammankin kerran ;)
mulla on pilkettä silmäkulmassa :)
olisin liian lyhyt mieheksi ja liian laihahko/heikko =D
Tavismieheni (ja hiukan ikäluokkaani vanhempana, olen aika nuori) joo.
Komeammat opiskelijapojat tuskin hihkuisivat, varsinkaan raskausarvista ja riipputisseistä.
Olen lihonut vuodessa 4 kiloa ja nyt mulla on löllöreidet ja vyötäröllä ylimääräistä. Neuvokaa, miten pääsen niistä eroon, että mä halusin taas panna mua!