Äkkiä apuja.Facebookista...
vahingossa painoin sitä kaveripyyntö näppäintä ja nyt tuli et kaveripyyntö odottaa vahvistusta. Voink sen perua jotenkin?????????
Kommentit (10)
oon sen tyypin sivulla mitä mä nyt teen
omaan profiiliin ja klikkaat näytä kaikki kavereidesi kohdalla... listalta sitten poistat.
ku se ei oo viel hyväksyny. Mut pitäsikö se siltinäkyä jotenkin? Mä oon ihan jalka ton homman kaa. t ap
ja sen alla lukee
Friend Request Pending.. eli kaverikutsu odottaa vastausta. Siellä oikealla on sellainen hailean sininen raksi/rasti.. paina sitä ja se kysyy haluatko poistaa sen, siitä sitten poistat. Onnistuiko?
omaan profiiliin ja klikkaat näytä kaikki kavereidesi kohdalla... listalta sitten poistat.
Mut kiitos kaikille kultasille ihmisille pikaisista vastauksista. Täältä löytyy aina apuja:D
mut kertokaas miten siellä poistetaan joku jo hyväksytty kaveri????kun en sitäkään ole vielä tajunnu
heitetyt kaveripyynnötkin...
Meet omalle kaverilistalle ja sieltä löytyy se ruksi ja poistat.
Voiko nää jutut oikeasti olla näin vaikeita... :)
siel mitää rukseja ole idiootti.joku viisas vois auttaa...minä oon monta kertaa yrittäny aiemminki
ei sitä vittu mistää ruksita pois,vaan mennään sen kaverin profiiliin ja vasemmalla reunalla alhaalla lukee että poista kavereist jne.nii klikkaa siitä.hahaa osasinpa.ohje ja tukikeskus löyty
voi :)