Kaikenlaista on tullut tehtyä.
Yksi nainen halusi että annan sille risua paljaalle pepulle. Vein hänet kävelylle ja otin taskuveitsen mukaan. Annoin sen linkkuveitsen sille ja sanoin valitse itse minkä risun haluat. Mulle on ihan turha sanoa että miehillä on outoja haluja. Naisilla on niin hämäriä juttuja etten oikeasti tajua.
Kommentit (2)
Vierailija kirjoitti:
Yksi nainen halusi että valutan palavasta kynttilästä steariinia pakaroille samalla kun panin takaapäin
Kaikkee ne keksii haluta. Takaapäin pannessa aloin hiplata peppua. Kaadoin siihen liukkaria ja peukalo meni jatkuvasti lähemmäksi ja lopulta sinne. Tein sitä hitaasti ja oikeastaan odotin koska nainen kieltää. Kun ei kieltänyt niin jatkoin.
Peukutuksen jälkeen tuli pyyntö josta yllätyin. Kertoi että se peukalo tuntui ihme hyvältä. Pyysi että pane joskus sinne. Laita paljon liukkaria ja varovasti. Minähän noudatin ohjeita. Oltiin jo silleen tavallisesti ja nainen oli saanut jo kahdesti.
Se oli paljon kun hän yleensä sai vain kerran. Sanoin että kokeillaan nyt se juttu. Laitoin sitä liukaria kumpaankin. Sitten hyvin varovasti sinne kakoseen. Jossain vaihessa oikeasti huusi kovempaa. En vieläkään täysin usko. Väitti että sai orkun peppu jutusta. Se kyllä supisteli niin nopeasti että ehkä totta.
Yksi nainen halusi että valutan palavasta kynttilästä steariinia pakaroille samalla kun panin takaapäin