Vihaan ihmisiä, joiden kanssa ei voi keskustella taiteesta tai kulttuurista
Kavereidenkin läppä jatkuvaa tissiperse-osastoa. Onko heillä joku anaalikauden frustraatio?
Kommentit (10)
Vaikutat tosi hyvältä keskustelijalta.
Tänä aamuna on paljon vihaa ilmassa.
Etsi paremmin itsellesi sopivia kavereita, en minä viitsisi kaverata ihmisten kanssa, joista en pitäisi, saati joita vihaisin.
Aika jyrkkä suhtautuminen. Jonkinlainen terapia saattaisi auttaa.
Ihan turhaan.
Osaa kiinnostaa taide, toiset katsovat mielellään, kun jäällä luistelevat korstot miehet hakkaavat mm. toisiaan mailoilla.
Ihmiset ovat erilaisia.
Kuka on valinnut nämä vulgärit ystävät sinulle?
Relaa vähän, niin voit nauttia kavereittesi jutuista vaikka suurealistisena performansina "typerien keskinkertaisten ihmisten ajankuvana digitalisessa mailmassa 2021"
Saat uuden kulman kavereihisi🤗
Tuskin sinulla mitään ystäviä on, kun vaikutat aika takakireältä, huumorintajuttomalta wannabe-tyypiltä.
Huh huh sentään! Ap keksii näitä räväkän provokatiivisia aloituksia nyt oikein urakalla!
Aplla on valmiina jo monta kommenttia, joita liittämällä osaksi keskusteluketjua hän toivoo kaikkien ymmärtävän kuinka vihamielisiä kulttuurista ja taiteista kiinnostuneet ihmiset ovat. :D
Ai että oikein vihaat 😂