Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Surettaa niin ystävä, joka ei arvosta itseään!

Vierailija
30.04.2008 |

On reilusti yli 30 ja ikisinkku, ei pahemmi ole ollut poikaystäviä, selibaatissa pakosta vuosia. Kärsii kovasta ulkonäkökompleksista, on reilusti ylipainoinen. Nyt sitten kännipäissään löysi 5-kymmpisen äijän, joka käy panemassa aina halutessaan. Miehellä on kyllä monta muutakin panokaveria. Ystävällä on tunteita miestä kohtaan ja haaveilee perheestä.

Niin pahaa tekee, kun äijä höylii muutaman kerran kuussa ja kohtelee kuin paskaa. Mikään järkipuhe ei auta. Mitä voisin tehdä?

Kommentit (1)

Vierailija
1/1 |
02.05.2008 |
Näytä aiemmat lainaukset

Kävisitte kampaajalla ja meikissä ja sitten illalla baariin. Hänen itsetuntonsa voisi hieman kohota kun näkisi itsensä laitettuna. Voisi olla suuri sysäys sille, ettei pidä enää itseään rumana ressukkana jota kaikki inhoaa.



Muuta en oikein keksi, omasta kokemuksesta voin kertoa että hänellä tulee olemaan hankaluuksia kunnon miehen löytämisessä ja ystävienkin niin kauan kuin hän itse ei arvosta itseään. Niin se oli minullakin, sitten kun itse nostin pääni pystyyn ja sanoin että olen hyvä ja upea juuri tällaisena, johan alkoi huomiotakin miehiltä tulla.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: viisi kaksi neljä