Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Mikä mies tuollainen jolle kondomin käyttö on suuri ongelma

Vierailija
04.06.2020 |

Ei kuulemma tunnu niin hyvältä. Tekisi kuulemma mieli kokeilla ilman. Yrittää päästä kalun päällä sivelemään pildeä.
Yrittää ehdottaa suojaamatonta seksiä, vaikka on ollut suojaamaton partneri viime testien jälkeen.
Runkkaa itseään ja yrittää samoilla sormilla pildelle. EI!

Kommentit (7)

Vierailija
1/7 |
04.06.2020 |
Näytä aiemmat lainaukset

Moni nainen myös tahtoisi saada suuseksiä ja aina suojaamattomana. Papilloomavirus leviää suuseksissä ja aiheuttaa kurkkusyöpää.

Vierailija
2/7 |
05.06.2020 |
Näytä aiemmat lainaukset

Kortsun kanssa tuntuma on ihan sama kuin panis fleshlightia. No tietty se melkein vaatii jonkunlaisen parisuhteen ja luottamuksen, mutta Ihan paljaalla olen vetänyt 20 v vaimon kanssa ja hyvältä tuntuu.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/7 |
05.06.2020 |
Näytä aiemmat lainaukset

Hieno whataboutismi papilloomakommentoijalla.

Minä kerron yhdestä umpelomiehestä, vastaus tulee tyyliin kyllä kaikki naisetkin aina.

No minä en esim hivuttaisi tavaraani paljaana toisen naamalle enkä vinkuisi, miten ei tunnu miltään suojan kanssa.

Ei ollut edes keskusteltu ehkäisystä, olin vain sanonut, että kondomilla. Olettiko mies, että minulla olisi ehkäisykin jotenkin hoidettuna muutoin?

Ei siinä mikään luottamus auta, jos toisella on ollut suojaamatonta seksiä viime testien jälkeen. Ap

Vierailija
4/7 |
05.06.2020 |
Näytä aiemmat lainaukset

Luusereita ne on, jotka valittaa kumin käytöstä. Naiset voisi jo treffatessa kysellä mieheltä kantaako hän kumeja mukana. Jos kantaa, kertoo se eniten miehen asenteesta ja naisten arvostamisesta. Sellainen mies huomio naista myös seksissä.

Vierailija
5/7 |
05.06.2020 |
Näytä aiemmat lainaukset

Joskus on myös niin pieni että se vie osan tuntumasta...

Vierailija
6/7 |
05.06.2020 |
Näytä aiemmat lainaukset

Opetelkaa naiset laittamaan se kumi suullanne paikalleen niin jo ääni muuttuu kellossa! Mun naiseni laittaa sen niin etten edes huomaa ja ihan paksapuhetta, että veisi tunnon. Nuorena mihenä oli ongelmia kun markettien kortsut oli niin pieniä tai siis paksun kikkelini kanssa oli ongelmia kun se jumittui terskan kauluksen alle. Onneksi netistä saa tilattua isompia!

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
7/7 |
05.06.2020 |
Näytä aiemmat lainaukset

Taas näitä Porilaisia isoilla munilla 😏

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: kolme kolme seitsemän