Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Huomioitteko miehenne kiveksiä seksin aikana?

Vierailija
22.12.2019 |

Mitä niille pitäisi tehdä? Oma mieheni pyysi sitä kerran, en osannut muuta kuin kosketella vain kun käsittääkseni ne ovat aika arat. En kehdannut kysyä kun ei sen jälkeen ole pyytänyt.

Kommentit (7)

Vierailija
1/7 |
22.12.2019 |
Näytä aiemmat lainaukset

Yleensä sanon hei.

Vierailija
2/7 |
22.12.2019 |
Näytä aiemmat lainaukset

Kevyesti hivelet sormin tai nuolet. Hyvältä tuntuu. Jotkut tykkää kun ottaa kiveksen suuhun ja kevyesti imee, mutta tuo voi myös sattua tosi ikävästi.

Jee, jo kolmas viesti ennen kuin joku ahdistui siitä että tää on väärällä palstalla ;-)

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/7 |
22.12.2019 |
Näytä aiemmat lainaukset

En ymmärrä, miksi niitä kasseja pitäisi mitenkään huomioida. Viimeisin nainen joka niitä huomioi aiheutti parin viikon kivun ja vaikean kävelyn, kun puristeli niitä kuin mitäkin stressipalloja. Joten näpit irti.

Vierailija
4/7 |
22.12.2019 |
Näytä aiemmat lainaukset

Ihan siis aika kevyesti hieron niinkuin toka sanoi. Joko ennen seksiä tai suu/käsiseksin aikana vapaalla kädellä, harvemmin yhdynnässä.

Mäkin jännitin joskus, että koskeminen tuntuisi helposti kivuaalta, mutta ei ainakaan omalla miehellä. Rentouduin asian suhteen kun ensimmäisen kerran ostettiin sellainen seksilelupakkaus, jossa oli silikonisia (tms) penisrenkaita ja näin kuinka mies survoi kiveksensä renkaaseen (joka napsahti poikki). Päättelin siitä sitten, ettei niissä sentään niin herkkä tunto ole kuin olin kuvitellut. :D Ne penisrenkaat voi muuten olla aika vaarallisia, niitä paukkui ja räjähteli seksinkin aikana muutama... Eli kaikki! Vääränkokoisia varmaan.

Lisäksi kiveksiä voi tietenkin nuolla, näykkiä varovasti ja imeä. Itse aika usein aloitan suuseksin nuolemalla kiveksiä ja siirryn kielellä pitkin kalun vartta ja otan peniksen suuhun. Sit samalla voi runkata kädellä kalun tyveä ja hieroa palleja vähän.

Vierailija
5/7 |
22.12.2019 |
Näytä aiemmat lainaukset

En, koska oma mies ei tykkää.

Vierailija
6/7 |
22.12.2019 |
Näytä aiemmat lainaukset

Kun mies seisoo, kevyesti hiplaan ja nostelen pusseja.

Tuntuu näköjään hyvälle kun kovettuu hetkessä

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
7/7 |
22.12.2019 |
Näytä aiemmat lainaukset

Ei auta kuin kysyä kumppanilta. Itse en pidä jos niitä hierotaan tai imetään niin että ne muljahtelevat. Sen sijaan tykkään kun kivesten takaa otetaan kiinni niin että ne ovat pinkeänä, vähän samoin kun joku kivesrengas tekee. Voi joko ihan vaan pitää niin tai samalla sitten hieroa tai vaikka ottaa suuhun.

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: yhdeksän viisi neljä