Bugaboon vaunuista!
Viihtyykö muiden lapset tuossa bugaboo donkeyn istuimessa? Silloin kun se on kaikkein istuvimmillaan? Ei meillä lapsi pysy tuossa ollenkaan :( valuu ja roikkuu vaikka vyöt on miten. Se on jotenkin niin pysty ja pyllyn alla liian pieni se "istuinlevy".
Kommentit (7)
Rumia kalliita rotiskoja ovat muutenkin. Mäkin olen ihmetellyt sitä pystyasentoa ja pientä istuinalustaa. Kun laittaa toppavaatteet, niin sitten se lapsi ei ainakaan pysy siinä. Tosi kätsyä.
Ja kumman matalalla se vaunukoppa myös
Onko joku jollain se lapsi pysyy siellä istuimessa? Hirveesti näitä ihmisillä on niin pakko kai joku kikka on olla :o
Lapsen pitää olla aika iso että voi käyttää sitä istuvinta asentoa. Puolimakaava hyvä alle 2v.
Vierailija kirjoitti:
Lapsen pitää olla aika iso että voi käyttää sitä istuvinta asentoa. Puolimakaava hyvä alle 2v.
No onpa hyvät rattaat 😂😂😂
Mä irrotan meidän buffaloista sen "laudan" sieltä istuimesta. Tuli vähän enempi kuppi siitä penkistä näin eikä oo niin jämäkkä. Lapsi pysyy kun on kunnolla "kupissa".
Aina ei rahalla saa parasta