Olisi ihanaa olla niin hoikka, että voisi pukea päälleen
mitä vain pillifarkuista narutoppeihin ja silti näyttää hyvältä.
Kommentit (9)
Nimim. itsekin muodokas ja vielä ylpeä siitä!
Siis olla hoikka. Pituus 180 cm, paino 60 kg, ja kiitos aineenvaihduntani voin syödä niin paljon herkkuja kuin vaan haluan eikä paino nouse. Ja minulla on kaksi pientä lasta, kiloja ei jäänyt yhtään raskausajoilta.
Pakko vaan vetää se tähän löysän päälle, kun ei itsekuri riitä hoikkuuteen.
samannälöinen kuin pari vuotta sitten....eli aika ennen ensimmäistäkään lasta... tosi ennemmin lapsi kuin ulkonäkö!
nyt odotan toista ja inhottaa norsumainen olotila!
etkö koe olevasi liian laiha? olen muutaman sentin lyhyempi ja saman painoinen. ahdistaa tämä laihuus.
ja jotenkin silti valitsen mieluummin sen, että olen pyöreä ja saan syödä mitä haluan - kuin sen, että pitää miettiä mitä syö, ja saa pukeutua miten haluaa
narutoppiin. Pituutta on 170 cm ja paino 54kg. Kiva oli helteellä pitää kun oli takapihalla tai puistossa tai rannalla lasten kanssa.
Ei kaikki " kotirouvat" ole löllöjä pullukoita.
kuulostaa kyllä tosi laihalta, ei sekään ole kivannäköistä.
ja mussuttaa suklaata