Järkyttävän kauniin ja suositun naisen lähestymisestä
Sain tinderissä yhteyden. Vastailee vain, tosin aina kiltisti. Ei kysy tai kerro oma-aloitteisesti mitään. Miten mun pitäisi toimia?
Kommentit (11)
Sano, että siirryt paremmannäköisten naisen kimppuun. Näin se lopettaa teeskentelyt, ettei juurikaan olisi kiinnostunut sinusta.
Varaudu siihen että ei ole luonnossa yhtä hyvännäköinen kuin kuvissa. Moni nimittäin ei ole. Lisäksi jos meikkaa hyvin, niin et näe edes onko oikeasti kovin kaunis.
Bile-Danin metodilla. Ensin kuumaa sitten kylmää sitten taas kuumaa jne. Naiset kiinnostuu kiihkeistä mutta emotionaalisesti tavoittamattomista miehistä.
Se on jännä juttu että naisen kommunikointikyvyt menee ulkonäön mukaan.
Viehättävä nainen vastailee lyhyesti eikä ikinä kysy mitään.
Epäviehättävä nainen vastailee pitkillä kirjoituksilla ja kysyy aina myös omia kysymyksiä.
monesti kohdannut kirjoitti:
Se on jännä juttu että naisen kommunikointikyvyt menee ulkonäön mukaan.
Viehättävä nainen vastailee lyhyesti eikä ikinä kysy mitään.
Epäviehättävä nainen vastailee pitkillä kirjoituksilla ja kysyy aina myös omia kysymyksiä.
Kun niillä viehättävillä on 100 miestä kyselemessä yhtä aikaa.
Olen huomannut, että melko usein sellainen "järkyttävän kaunis ja suosittu nainen" päätyy yhteen aivan tavallisen näköisen ja oloisen miehen kanssa. Enkä todellakaan voi ymmärtää että miten se voi olla mahdollista! Miten ihmeessä se nainen päätyy valitsemaan tavallisen näköisen ja oloisen miehen, kun olisi komeita adoniksia, jänniksiä, alfoja, rikkaita ja vaikutusvaltaisia miehiäkin ympärillä ja se kaunotar valitsee tavallisen miehen!
Siinä menee kaunis nainen niin kovasti hukkaan ja kaunis nainen heittää elämänsä hukkaan. Kun voisi valita todellisen alfamiehen tai jännämiehen, jolla olisi rahaa ja vaikutusvaltaisuuttakin. Kertokaa naiset, että miksi näin?
Ei sellaista naista jaksaisi. Ihan kuin kivirekeä vetäisi jos ei oma-aloitteisesti kysy mitään. Sellaiset on niiiiiiiin nähty ja en enää koskaan halua törmätä sellaisiin passiivisiin naikkosiin, olkoot vaikka kuinka superhyvännäköisiä. Olen itsekin melkoinen vonkale.
Heität hauskaa läppää.. omaperäistä. Kaunis nainen kuulee kaikki perus lässytykset sataan kertaan ja siksi täytyy säväyttää. Kannattaa myös ehdottaa pian tapaamista ettet jää satojen muiden miesten jalkoihin. Äläkä usko näitä kaunis, ylpeä, ilkeä juttuja. Kaunis ja sisältä myös kultaa. Voiko parempaa olla.
Voi myös olla vahinko-match, jota nainen ei kehtaa poistaa enää. Toivottavasti ei ole näin!
Älä mieti ja murehdi liikoja.
Ei siinä henki mene vaikka pakit tulisikin.
Voi olla niinkin että odottelee just sunlaista miestä :)