voiko lihava nauttia täysillä naiseudestaan?
Taas tuli kadulla käveltyä Turussa ihanan muhkeapeppuisen ja tanakkasääris naisen perässä. Muutama oikein isomahainen teinikin tuli apeansävyisenö vastaan. Tajuatteko te ihanat pullukat kuinka seksikkäitä olette? Osaatteko ottaa siitä ilon irti?
Kommentit (22)
Ehkä joku voi, minä en voinut. Olin ahdistunut ja tunsin oloni kuvottavaksi läjäksi, mikä näkyi sitten myös olemuksessa. Nyt olen laihtunut 20 kiloa, olen vielä muutaman kilon päässä normaalipainosta, mutta voin jo huomattavasti paremmin omassa kropassani.
No jos katsotaan vaikka miten Ssssssss nautiskelee niin arvelisin nauttivani ainakin hiukkasen enemmän :)
Nautin täysillä 😄 vaik oonki viel teinityty
En todellakaan voi. Mutta häpeilin itseäni jo 60kiloisena. Että eipä se koko mitään loppupeleissä katso. Voi kumpa saisin sen vartalon takaisin, nyt olisin siihen niin tyytyväinen.
Terv. 170cm
En näin miehenä tiedä, mutta toivon että voivat. Upea ja vetovoimainen nainen on upea ja vetovoimainen painosta riippumatta.
Nehän just nimenomaan voi kun niillä on isot TISSIT. T. katkera lauta
Jos lihavuus on pelkän roskaruokavalion tulosta, niin sellainen ihminen ei voi mitenkään olla virkeä ja nauttia olostaan. Ihan siitä syystä, että keho ei voi hyvin, jos sitä ravitaan yksinomaan suolalla, rasvalla ja sokerilla.
En viihdy pullukkana. Ei ole minun juttuni. Syy: Kehoni toimii huonommin jos BMI on yli 25. Viihdyn mieluummin terveenä toiminnallisessa kehossani.
Vierailija kirjoitti:
Jos lihavuus on pelkän roskaruokavalion tulosta, niin sellainen ihminen ei voi mitenkään olla virkeä ja nauttia olostaan. Ihan siitä syystä, että keho ei voi hyvin, jos sitä ravitaan yksinomaan suolalla, rasvalla ja sokerilla.
Eiköhän se ongelma tuossa ruokavaliossa ole että kehoa ravitaan nimenomaan rasvalla, proteiinilla, hiilareilla ja varmaan myös alkoholillakin ylettömissä määrin, tulee siitä heikko olo.
Ap oonko sun mielest muhkea isomahainen teini? Peppu ei kyl oo muhkee vaa littee 😄
Voi.