Vihlonta alapäässä
Onko muilla ollut vihlontaa alapäässä ympäri kierron, siis sellaista että viiltää yhtäkkiä tai tuntuu että neula pistäisi?:/ kipu ei ole mitään lamaannuttavaa, mutta silti ärsyttävää. Tietääkö kukaan mistä johtuu, ultra otettu ei ollut endoa tai muuta poikkeavaa.
Kommentit (3)
Mulla on ollut vaan kierron keskivaiheilla, ovulaatiosta johtuen. Jos se kestää oikeasti koko kierron ajan niin sinuna harkitsisin lekuriin menoa. :/ Tai sitten olet raskaana... Se on aiheuttanut mulla eniten vihlontaa, erityisesti sillä viikolla kun ekojen menkkojen ois pitänyt alkaa.
[quote author="Vierailija" time="02.10.2015 klo 13:46"]Mulla on ollut vaan kierron keskivaiheilla, ovulaatiosta johtuen. Jos se kestää oikeasti koko kierron ajan niin sinuna harkitsisin lekuriin menoa. :/ Tai sitten olet raskaana... Se on aiheuttanut mulla eniten vihlontaa, erityisesti sillä viikolla kun ekojen menkkojen ois pitänyt alkaa.
[/quote]
Kiitos vastauksesta:) menkat on tullut, tosin kierto todella sekaisin 3 kk ajan ja raskaustestit negaa:/
Up