Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.

Heitän hanskat tiskiin, paska ukko!

Vierailija
20.09.2009 |

Mä olen tehdyt kaikkeni, olen ostanu hienoja alusvaatteita, meikannut, käynyt salilla ja lenkillä, huolehtinut miehestä kaikin tavoin ja 1,5 v sitten ajoin posliinin. Ajatuksissa olisi kiihkeä seksi ja luulinkin että saisin ihanaa suuseksiä posliinin avulla. Paskat miestä ei kiinnosta pätkääkään. Seksiä on 1-2 kertaa viikossa, kinuan tosin joka päivä ja saan pakit.



Nyt saa posliini vaihtua puskaksi ja vaatteina on verkkarit ja lököpaita, meikkiä en laita ku töihin ja hiuksia en harjaa edes viikonloppuisin. Vittu olkoot! Aikuisviihdekaupasta ostetut alusasut saa mennä autotalliin räteiksi ja nahkamekko vaikka vintille. Ihan samalla tavalla mua katsoo jos joskus vahigossa satun olemaan näkökentässä oli laitettu tai ei.

Kommentit (14)

Vierailija
1/14 |
20.09.2009 |
Näytä aiemmat lainaukset

No mitä teit miehellesi? Vietittekö mukavaa aikaa yhdessä? Otitko hänet huomioon? Hepenillä vamppaaminen ei houkuttele kaikkia miehiä. Mies ei ole panokone sen enempää kuin nainenkaan. Et sitä paitsi edes kertonut, juttelitko miehesi kanssa seksistä - tai mistään muustakaan. Sitä paitsi vonkaaminen on miehistä yhtä tympeää naisista.



Seksikauppaan kannetut kympit ja sataset olisi kaiketi kannattanut maksaa seksuaaliterapeutille. Arvelisin että puolin ja toisin myönteistä tulosta olisi syntynyt nopeammin ja edullisemmin.

Vierailija
2/14 |
21.09.2009 |
Näytä aiemmat lainaukset

selkä vääränä kannoin herralle herkkuja ja kaljaa sohvalle, sai koko vartalohierontoja, jalkahierontoja ja ihan kynttilänvalo illallisia, elokuvailtoja jne. Seksiasioista ollaan juteltu. Mutta se 20 vuotta on ilmeisesti tehnyt tehtävänsä.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/14 |
21.09.2009 |
Näytä aiemmat lainaukset

Mä en edes ihmettelisi, jos vaikka yhteinen sohvallalöhöily 80-lukuisissa collegeasuissa lopulta johtaisi useammin seksiin kuin kynttiläillalliset jne. Minun näkemyksiäni ei tietenkään pidä yleistää, mutta tarjoan ne esimerkkinä: minusta kynttiläillalliset ovat teennäisiä ja tympeitä. Jos spontaanisti sytyttää kunttilät ja syö hyvin ja on lähellä ja se tuntuu hyvältä niin okei. Mutta ei minun mieleni muutu romanttiseksi tai halukkaaksi sillä, että noudattaisin jotakin telkusta tai ties mistä opittuja romanttisia tapoja, jos ne kuitenkin tuntuvat teennäisiltä.



Paskamaista: aika monissa suhteissa seksuaaliset tarpeet eivät kohtaa, ja silloin se, että toinen tulee puolitiehen vastaan on kokonainen voitto. Enpä osaa enää sanoa muuta kuin että yritä hankkia asiantuntija-apua. Tämä on vain juorupalsta, jossa parhaat kommentit tulevat hyväntahtoisilta ihmisiltä. Muut pyrkivät pätemään viisaina pitämillään vastauksilla ja yhteistä kaikille on se, ettei (juuri) kenelläkään ole kokemusta muiden ihmisten auttamisesta näissä asioissa.

Vierailija
4/14 |
23.09.2009 |
Näytä aiemmat lainaukset

tunteen.. itsekin eilen nielin itkua taas kun en jaksa alkaa vonkaamaan jos toinen ei vaan tee aloitetta, tiedän että se vonkaaminen on turn off. Teillä on paljon seksiä jos kerran jopa 1-2 krt viikossa! Se riittäisi minulle jotenkuten. Meillä on yli viikon taukoja, ja minua se vaivaa todella paljon, miestä kai ei.. normaaliin parisuhteeseen kuuluu seksi, tiheästi ja niin että molemmat nauttii, piste!!

AP voi pitää vaan päänsä pystyssä, voisithan avautua siitä ettet kestä pakkeja, ja voisiko mies tulla hieman vastaan. Toinen neuvo on että hoitele itsesi, jos teillä on pari kertaa viikossa seksiä niin se on jo ihan hyvin, osta leluja muille päiville, ei toimi, mutta yritä.



N30

Vierailija
5/14 |
23.09.2009 |
Näytä aiemmat lainaukset

Pitäiskö itkeä vai nauraa, taidan tehdä kumpaakin.

TErveisin N33 joka saa seksiä ehkä joka 3 tai 4 kuukausi!!!!

Vierailija
6/14 |
23.09.2009 |
Näytä aiemmat lainaukset

Mun miehelt irtoo seksiä ehkä 3 kertaa vuodessa. Alotetta en voi tehdä, kun se ahdistaa, joten meillä ei sellasta harrasteta. Näin on menny varmaan 3 vuotta.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
7/14 |
23.09.2009 |
Näytä aiemmat lainaukset

..itse olen ollut suhteissa, joissa toinen vain ei sytytä vaikka kuinka hellisi, tekisi kotitöitä tai hommaisi leluja. Pari suhdetta, ensimmäinen pitempi suhteeni jonka lopetin kun en tiennyt huonommasta sekä nykyinen josta pidän kiinni kynsin hampain, ovat toista maata. Kun on se jokin, niin seksi maittaa oli sitten väsynyt, yö, päivä, jopa sairaana. Nyt kun kemiat kohtaavat, niin hyvä lähtee oikein kiertämään ja tuntuu jotta molemmilla nautinto on sellaisella tasolla ettei uskoisi enää paranevan, mutta kun vain paranee.



Kemioilla en tarkoita kuinka tulee juttuun tai kuinka huomioi lapseni, vaan sitä jotta kun oikeasti nuuhkaisee toista kaulalta, näkee pienen tahattoman ilmeen toisen kasvoilla tai katseet kohtaavat ..ja molemmat ovat samalla hetkellä täysillä kierroksilla.. =)



M42

Vierailija
8/14 |
23.09.2009 |
Näytä aiemmat lainaukset

Ettei tämä "kemioiden" kohtaamattomuus sitten tullut aiemmin ilmi vaan "vasta" nyt vikan 5v aikana jolloin me olemme jo perhe (2 lasta) ja asuntolainakin on. Yhdesä oltu kauan, 17v.

-N33-

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
9/14 |
23.09.2009 |
Näytä aiemmat lainaukset

luulitp lyyli hyvä eläväsi pornovidossa. nrmaaliin parisuhteeseen kuuluu haluta silloin kuin siltä tuntuu, vaikka partneri näyttäis hutsulta. oletko kysynyt kaveriltasi, kiihottaako sun pornofantasiasi häntä?

Vierailija
10/14 |
23.09.2009 |
Näytä aiemmat lainaukset

..itse olen ollut suhteissa, joissa toinen vain ei sytytä vaikka kuinka hellisi, tekisi kotitöitä tai hommaisi leluja. Pari suhdetta, ensimmäinen pitempi suhteeni jonka lopetin kun en tiennyt huonommasta sekä nykyinen josta pidän kiinni kynsin hampain, ovat toista maata. Kun on se jokin, niin seksi maittaa oli sitten väsynyt, yö, päivä, jopa sairaana. Nyt kun kemiat kohtaavat, niin hyvä lähtee oikein kiertämään ja tuntuu jotta molemmilla nautinto on sellaisella tasolla ettei uskoisi enää paranevan, mutta kun vain paranee. Kemioilla en tarkoita kuinka tulee juttuun tai kuinka huomioi lapseni, vaan sitä jotta kun oikeasti nuuhkaisee toista kaulalta, näkee pienen tahattoman ilmeen toisen kasvoilla tai katseet kohtaavat ..ja molemmat ovat samalla hetkellä täysillä kierroksilla.. =) M42

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
11/14 |
23.09.2009 |
Näytä aiemmat lainaukset

Kemiat kyllä on kohdannu. Ainakin mulla. Mun ei tarvi kuin katsoa silmiin niin alkaa himottaa ja jos nuuhkaisen häntä niin sydän alkaa hakata, suudelmasta kastuu housut.



Miehellä taas alkaa seisomaan heti kun suutelen. Mutta kun ei perkele päästä edes suutelemaan. Saunassa ei voida käydä koskaan yhdessä, koska se menee hässimiseksi, miehellä on seisokki ja mun silmiä ei saa hänestä irti.



Ehkä on niin että hän ei vaan jaksa seksiä. Joskus tuntuu, että hän yrittää joskus väkisellä miellyttää mua. Nimittäin viimeksi halusi runkata mun naamalle, vaikka hän ei pidä siitä että joutuu itse "hommiin", mutta tietää että kiihotun siitä ihan älyttömästi. Ei jaksa enää kiinnostaa, tulkoot pyytämään seksiä sitten kun häntä huvittaa, alan harrastamaan jotain muuta.

Vierailija
12/14 |
23.09.2009 |
Näytä aiemmat lainaukset

Mun miehelt irtoo seksiä ehkä 3 kertaa vuodessa. Alotetta en voi tehdä, kun se ahdistaa, joten meillä ei sellasta harrasteta. Näin on menny varmaan 3 vuotta.


Heivaa moinen ukko kiertoon, eihän tuo ole enää inhimillistä. Turha sitä on tärvellä elämäänsä tuollaisella ukolla. "Ei tunnu olevan siltäosin olevan kaikki huoneet lämpösenä" Kyllä naisen tarttee saada seksiä niinpaljon kuin vain tarvitsee, ainakin 3 kertaa viikossa.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
13/14 |
23.09.2009 |
Näytä aiemmat lainaukset

..oikealla tiellä. Ne seksikuteet ym. vempaimet ja posliinit on tosi miesten mielestä todella karmeita ja vastenmielisiä juttuja, ei sellaisia juuri viitsi naida kuin korkeintaan pimeässä. Anna puskan kasvaa, sieltä on herkullista etsiä sitä herkkumutteria, ja miten mukavasti ne karvat osaavatkin kutittaa...

Vierailija
14/14 |
23.09.2009 |
Näytä aiemmat lainaukset

Mutta se olen aina minä. Tuntuu siltä, että hän kieltää itseltään sen hyvän. Kieltää kyllä kaiken muunkin hyvän. =((