Lue keskustelun säännöt.
Mä en kestä tota meidän kissaa :)
27.12.2010 |
Otetu Hesyltä 2kk sitten. Aivan ihana, mutta niin VILLI! Nyt tuhoaa joulukuusta. Argh! Rikkonut jo 10 kuusenkoristetta ja kiipeilee pitkin puuta. Muut meidän kissat ovat kullannuppuja tohon verrattuna.
Kommentit (2)
kun eivät pääse ulos energiaansa purkamaan. Niihin voi suhtautua vähän samalla tavalla kuin pieniin lapsiin: voi että sitä meidän Penttiä, kun se koko kuusen riipi ja osan pani suuhunsa ja koristeetkin rikkoi;-D. Jos kissa pääsee purkamaan energiaansa ulos vapaasti, ei se yleensä hirveästi tuhoja sisällä tee. Yhden pallon tänään yksi kissoista pudotti kuusesta.
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Kaikki jekut ne keksii. :) Aina kun tulee kotiin, ne tulee eteiseen vastaan ja kun näkevät, että minä (siis se joka komentaa)tulen kotiin, niin mennee kissoilta korvat luimuun ja äkkiä karkuun! :D Siitä tietää aina, että jotain ne taas on keksinyt. :D