Lue keskustelun säännöt.
Hulluja ajatuksia. Jos meille tulisi ero niin mies loytaisi salamana uuden naisen rinnalleen ja mulla taitaisi uusi puoliso jaada vaan haaveeksi... ajatteleeko joku muu koskaan
Kommentit (5)
Mies saanut jos jonkinlaisia ehdotuksia naisilta töissä ja vapaa-ajalla, vaikka onkin ollut sormus sormessa ja käyttäytynyt tavallisesti, ei siis mitenkään tavallista flirttailevammin. Itse en sen sijaan ole sormukset sormessa saanut mitään ehdotuksia, mutta olenhan yleensä lapsien kanssa liikenteessä ja siis nyt kotiäitinä.
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
mutta syynä lähinnä se että menen niin pohjamutia myöten, etten yleensä pysty uuteen suhteeseen (kukaan ei jaksa kiinnostaa)ennenkuin olen surrut edellisen eron kokonaan pois. Avioerossa siihen menisi varmaan vuosia.
Hulabaloo :(