Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Kuinka pitkälti luotat vaistoosi? Koetko olevasi hyvä " ihmistuntija" ?

Vierailija
06.03.2007 |

Minulla on eräästä ihmisestä hyvin vahva tunne, epäilen erästä asiaa. Mutta kun en tiedä kuitenkaan...

Monesti olen kyllä aavistellut asioita ennakolta... Mutta aavistavatko kaikki ihmiset?

Vaikeaa!

Kommentit (4)

Vierailija
1/4 |
06.03.2007 |
Näytä aiemmat lainaukset

Toisaalta, ehkä ollut vain tuuria matkassa, en ole koskaan tavannut ihmistä josta olisin vaistonnut hänen olevan paha, ja kun pahaa on niin paljon niin kai pakostakin olen joskus ollut jonkun sellaisen kanssa tekemisissä mutta ei ole kyllä mitkään hälytyskellot soineet. Ehkä ei kannattaisi luottaa vaistoon niin sokeasti mutta en osaa olla luottamattakaan.

Vierailija
2/4 |
06.03.2007 |
Näytä aiemmat lainaukset

Olen AINA väärässä ihmisistä, koskaan en tajua ja aina menee pieleen. Silti joka kerta olen totaalisen vakuuttunut, että kyllä mä TÄLLÄ kertaa ainakin olen oikeassa :D

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/4 |
06.03.2007 |
Näytä aiemmat lainaukset

jo ensi tapaamisesta lähtien. Mitä useammin näkee, sitä paremmin kuva tarkentuu.



Minä olen kyllä (ainakin kerran) ollut eräästä pitkään tuntemastani ihmisestä täysin väärässä! Puhuin asiasta jopa tuttavilleni, mutta olen jälkikäteen saanut todeta, että metsään meni ja pahasti.

Vierailija
4/4 |
06.03.2007 |
Näytä aiemmat lainaukset

että tiedän jos ihminen valehtelee. En kylläkään tiedä mikä se totuus sitten on. Mutta tiedän ettei ole se minkä sanoo.



En usko että se on vaistoa vaan kykyä lukea hyvin pieniä epävarmuuden merkkejä ihmisen käytöksessä (liittyy varmaan siihen että olen kaappijuopon lapsi)

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: kolme viisi kahdeksan