A-studio 25.6.
Ei tää on niin repäsevän hauskaa :D Olin ihan varma, että tästä olisi jo ketju täällä.
Kommentit (11)
av:n väki ei katsele tv-lupavaroin touhuttuja ohjelmia.
Sehän on Turussa ilmeisesti tunnettukin kiinteistönvälittäjä. Tai ainakin jonkinmoinen persoona. Ja ilmeisesti Päivärinnan kanssa hyviäkin tuttuja. (ei silti vähennä ohjelman arvoa)
Samaa mieltä olen minäkin, kusettaa tuota" leidiämennen tullen. Oma mies ihan loukkaantui, kun kerroin tuon samam. Sanoi. että näytettäis uudestaan vaikka vuoden perästä, tuomittais vasta sitten.
näkee, että Vuokko on aikuinen, verevä ja nuorekas nainen, johon voi aivan hyvin rakastua. Vetää hyvin vertoja 25 vuotiaalle tatuoidulle av-mammalle.
sama, miksi nuo ovat naimisiin menneet. Rakkaudesta, nuoren lihan himosta tai turvapaikan takia. Luultavasti kumpikin saa liitosta haluamansa. On sitä huonommistakin syistä maailmassa hynttyitä yhteen laitettu... Aikuisia ihmisiä, tekevät itse valintansa.
joka on olosuhteiden uhri ja haluaa vain parempaa elämää. Raukalla ei ole muuta keinoa kuin huorata.
tuollaista vaikutelmaa.
Hän tulee kuitenkin tekemään töitä täällä )vaimonsa yrityksessä nyt), oli opetellut kieltä ja kai opttelee kokoajan. Jos ovat yhdessä onnellisia noin, niin onni heille suotakoon.
Eri asia ne, jotka eivät halua muuta kuin elää tuilla ja lorvia, ne sietäisi lähettääkin pois.
löytyy Areenasta. Jopa parempi kuin Satuhäät.
kusettaa lihavaa ja vanhaa suomalaisakkaa ihan kymmenen nolla, eniten säälitti tuo nainen kun on ottanut ihan tosissaan tuon jutun ja sen lähipiirikin näytti olevan täysillä mukana sen toyboy-touhussa
mennen tullen. Oma mies ihan loukkaantui, kun kerroin tuon samam. Sanoi. että näytettäis uudestaan vaikka vuoden perästä, tuomittais vasta sitten.
kusettaa lihavaa ja vanhaa suomalaisakkaa ihan kymmenen nolla, eniten säälitti tuo nainen kun on ottanut ihan tosissaan tuon jutun ja sen lähipiirikin näytti olevan täysillä mukana sen toyboy-touhussa
Ei voi mitään, mutta tällainen vaikutelma tuli mullekin.
tuollaista vaikutelmaa. Ihan aidolta vaikutti. Kaikkea hyvää heille, ja onneksi tuli onnellinen loppu tähän tarinaan. Tai alku :)