Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Johtuuko se älypuhelimista...

Vierailija
07.12.2014 |

...että täällä on nykyään hirveästi aivan ihmeellisiä lauseita ja sanoja, kirjoitusvirheen oloisia fiboja ja kaikennäköistä? Vai onko ihmiset vaan niin totaalisen huolimattomia ja välinpitämättömiä?

Kommentit (3)

Vierailija
1/3 |
07.12.2014 |
Näytä aiemmat lainaukset

Joo tää on kuule melko rasittavaa joskus kosketusnäytöllä naputtelu. Aina ei jaksais korjata ja vähän vaikea on välillä edes tarkistaa tekstiä, kun siinä puhelin herkästi alkaa touhuta omiaan.

Vierailija
2/3 |
07.12.2014 |
Näytä aiemmat lainaukset

Älypuhelimet pilaavat kaiken. Aiheuttavat keskittymishäiriöitä, vievät ihmisten huomion toisistaan, huonontavat kuvanlaatua kun ei osteta enää kameroita.. niin miksipä ei tuokin voisi siitä johtua :)

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/3 |
07.12.2014 |
Näytä aiemmat lainaukset

Mun puhelimella tää sivusto ei ees toimi. Tai siis toimii, jos käyttää täysversiota, mutta on aivan laginen. Mobiiliversio ei sitten jostain syystä toimi. Muilla sama?

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: yhdeksän neljä kolme