Olenko noita?
Mulla on todella epämiellyttäviä tunteita erästä naista kohtaan, koska epäilen häntä hyvin ilkeästä teosta minua kohtaan.
Maalailin sitten mielessäni pahoja asioita hänelle, " varmistaakseni" asian laidan itselleni, että jotain pahaa sattuisi, jos hän on tehnyt niin kuin epäilen.
Manasin ja melkein tein woodoot, kun pari päivää sitten kuulin, että kyseisen naisen äiti on kuollut äkillisesti sairaskohtaukseen.
Eli; kostoksi teostaan hän sai kokea tämän?
Kommentit (4)
Tee ennemmin joku jäynä itse ihmiselle. Onko nyt sit hyvä mieli?
ja ajattelusi kertoo siitä,e ttä jos pystyisit, tekkisit vahinkoa. Olet ikävä ihminen.
Noidan kykyjä sinulla tuskin kuitenkaan on, eli tuttavasi äiti ei sairastunut kostoksi " Hänen teoistaan" tai pikemminkin siis sinun tekojesi takia, vaan ihan vain sattumalta. Kiitä onneasi, se mitä itse olisit tehnyt jos olisit voinut on paljon ikävämpää kuin se mitä sinulle on koskaan voitu tehdä!
Vaikka iso lottovoitto. Jos hän saa ison lottovoiton, sitten olet noita.
sattumalta tämän äiti kuoli, sinulla ja pahoilla ajatuksillasi ei ollut mitään tekemistä asian kanssa.