Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Minkälaiset on teidän työpaikan pikkujoulut? Rauhalliset vai pikkujoulujen tyypillistymä?

Vierailija
13.12.2008 |

Onko teidän juhlat vain työntekijöille vai myös puolisoille?

Onko ne firman tiloissa vai missä? Ryypätäänkö, syödäänkö? Tanssitaanko? Keksittekö itse ohjelmaa? Onko ne hauskat, rauhalliset vai ollaanko kaatokännissä, petetään puolisoa ja sikaillaan?

Kommentit (4)

Vierailija
1/4 |
13.12.2008 |
Näytä aiemmat lainaukset

naisia on murto-osa

Vierailija
2/4 |
13.12.2008 |
Näytä aiemmat lainaukset

todella kuivat, ensin porukka oli innolla mukana suunnittelemassa, sitten porukka kutistui puoleen joten syötiin valmisruokia toimistolla ja vähän viiniä-

illalla mentiin hohtogolfaamaan, jengi oli jo puolesta puolet. Liian ylimainostettua tuo hohtogolfaus, lähdin sen 3 tunnin kierroksen jälkeen sukkelaan kotiin. Helvetin tylsät juhlat oli!!!!



Pomo vielä moitti pois jääviä, ite luisti viime tipassa...

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/4 |
13.12.2008 |
Näytä aiemmat lainaukset

ja myös puolisot saa tulla. Yleensä joku humppabändi esiintyy.

Liukenen 10 aikoihin yleensä.

Vierailija
4/4 |
13.12.2008 |
Näytä aiemmat lainaukset

Niissä kyllä ryypätään, eikä puolisoita saa tuoda mukaan, mutta kukaan ei sikaile tai tappele tai oksentele tms. Syödään ja juodaan ja tanssitaan, ja joku työryhmä aina vuorollaan on järjestänyt erilaista ohjelmaa.

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: kolme seitsemän kahdeksan