Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Ystävää Tampereelta!

07.01.2006 |

Olen 25-vuotias tuleva äiti (14+1). Olen asunut tampereella reilut 3kk. Olisi mukava saada kahvi ja juttelu seuraa iltojen iloksi. Mieheni asustelee kevään pääsääntöisesti vielä oulussa. Tulen hyvin toimeen ihmisten kanssa ja olen ulospäin suuntautunut. Elämäni täällä tampereella on ollut vain työtä ja nukkumista. En oikeen tiedä missä tapaisin uusia ihmisiä, kun koulut on toistaiseksi ainakin takanapäin.



Kommentit (4)

Vierailija
1/4 |
08.01.2006 |
Näytä aiemmat lainaukset

Sähköpostia voi kirjoittaa osoitteeseen: Jansku80@luukku.com.

Vierailija
2/4 |
11.01.2006 |
Näytä aiemmat lainaukset

Olen 22 vuotias tamperelainen tyttönen ja olisi mukava tutustua uusiin ihmisiin ja vielä peremmksi siitä tekee kun itsekkin odotan ensimmäistä rv 20. Mielelläni juttelen ja kerron itsestäni lisää. Laita viestiä tulemaan Eves20@jippi.fi

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/4 |
15.01.2006 |
Näytä aiemmat lainaukset

moi.

olen asunut täällä trella jo huhtikuusta asti. silti en ole kerennyt hirveesti laajentaa kaveripiiriä.

mulla on 14 kuukautinen poika ja toinen tulossa rv 15 risat. Itse olen 20v.

tällä hetkellä en ole töissä mutta kovasti etsin vielä.

eli kotona hengailen poikani kanssa. muutakin tekemistä tietysti välillä kaivataan:). Asutaan Pyynikissä.

Laita vaikka s.postia ja voit käydä kattelemassa kuvia meidän porukasta tuolla-> http://irc-galleria.net/view.php?nick=earthsprite

T: kati ja iikka-poika



ps.muutkin saa ottaa yhteyttä :)

Vierailija
4/4 |
16.01.2006 |
Näytä aiemmat lainaukset

En löytänyt sun spostiosoitetta sivuiltasi, mut halusin vain kysyä et mistä oot löytäny noin siistejä vaatteita pojalles? Noita missä on pääkalloja ja tais jotain nahkaakin olla? On niin hienoja, et tahtoisin omallekin pikkupojalleni =)

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: kolme kaksi kaksi