Stringeihin jää kakkaa
Aihe on tabu, mutta tosiasia, koska hiertäähän se naru siellä persevaossa. Tosiasioista monet pahastuvatkin, vaikka tosiasiat pitäisi pystyä vain toteamaan ja jättää tunteet sivuun ja kaikenlaiset arvostelmat.
Mitä järkeä siis käyttää stringejä? Onko kauneus niin tärkeää, vai mikä vaivaa, kun järki ei juokse?
Kommentit (24)
Kannattaaskoha se perse pyyhkiä kunnolla ku käy paskalla?
Mikroskooppista + bakteereita jää aina, se on kyllä totta. Pyyhkii sitten persettä vaikka kuinka.
Kannattaakohan se perse PESTÄ eikä VAIN pyyhkiä?Miksi on pide..raks raks...
No hyi saamari, opettele pyyhkimään tai pesemään se perseesi. Ei minulla ikinä tuollaista ongelmaa ole ollut ja vuosia stringejä käyttänyt.
"Mikroskooppista kakkaa" (eli kakkabakteereja) on ihan kaikkialla, mm. puhelimissa, ovenkahvoissa, hihansuissa, kravaateissa..ja myös alkkareissa (kaiken mallisissa). Mutta ei minun stringeissäni varsinaista ulostemassaa kyllä ole!
Älä välitä. Niin jää Tuksullakin.
http://3.bp.blogspot.com/-kq5SofBgu7g/UQ_REuA2H4I/AAAAAAAAAFU/tS3CHzzd4NM/s1600/glamourKakkaa.jpg
Mikä siinä perseen pesemisessä on niin hankalaa? Sitä varten se suihku siinä on. En ymmärrä näitä saastaisia elukoita, jotka hierovat perseenreikäänsä paperilla, mutta siitä sitten omat keskustelut muualla..
[quote author="Vierailija" time="22.03.2015 klo 23:45"]Älä välitä. Niin jää Tuksullakin.
http://3.bp.blogspot.com/-kq5SofBgu7g/UQ_REuA2H4I/AAAAAAAAAFU/tS3CHzzd4NM/s1600/glamourKakkaa.jpg
[/quote]
O_o
Paska on ruokaa. Ruoka on paskaa.
Stringit on ehdottomasti mukavimmat alkkarit. Varsinkin jos urheilee paljon.
MÄ LUIN TÄSTÄ JUST ARTIKKELIN. ameriikoissa ja englannissa ja austraaliassa jengi pyyhkii stringikakkaraitoja estääkseen persettään kosteuspyyhkeillä, mikä ei-mitenkään-yllättävästi tukkii viemäriverkostoja.
http://jezebel.com/why-is-there-poop-on-my-thong-an-investigation-1616567786
[quote author="Vierailija" time="22.03.2015 klo 23:48"][quote author="Vierailija" time="22.03.2015 klo 23:45"]Älä välitä. Niin jää Tuksullakin.
http://3.bp.blogspot.com/-kq5SofBgu7g/UQ_REuA2H4I/AAAAAAAAAFU/tS3CHzzd4NM/s1600/glamourKakkaa.jpg
[/quote]
O_o
[/quote]
Jolenen kakka onkin glamourkakkaa. Teidän kakka on aina tavisnäädän kakkaa.
http://1.bp.blogspot.com/-eARowYtwqVw/Ud0p9zucZhI/AAAAAAAAAwk/XU7br88nZSM/s1600/satuElamaa.jpg
Perseen saa puhtaaksi ilman sitä pillupuhelintakin. Säälin sellaisia ruokkoamattomia perseihmisiä joiden paskat eivät lähde paperilla.
Mitä teet jos paskastat kätesi? Pyyhitkö vain paperilla vai pesetkö kätesi? Ja sama perseen kanssa? Eihän persreikää paperilla saa puhtaaksi. Peskää perseenne vedellä paskomisen jälkeen niin tulee puhtaampaa. Itse käytän ensin vessapaperia, jonka jälkeen vielä pesen perseen käsisuihkulla. Ja puhdasta tulee.
Kakkastringit on glamouria. Pieni nökäre alkkareissa on vain hienon maailmankansalaisen tavaramerkki.
[quote author="Vierailija" time="22.03.2015 klo 23:59"]Mitä teet jos paskastat kätesi? Pyyhitkö vain paperilla vai pesetkö kätesi? Ja sama perseen kanssa? Eihän persreikää paperilla saa puhtaaksi. Peskää perseenne vedellä paskomisen jälkeen niin tulee puhtaampaa. Itse käytän ensin vessapaperia, jonka jälkeen vielä pesen perseen käsisuihkulla. Ja puhdasta tulee.
[/quote]
Kannattaa kokeilla kloriittia kans
Hei vittu jotain rajaa! Mul ei seiso ton tukiaisen paskasen perseen näkemisen jälkeen taas pitkään aikaan
Hmmm..ei minulla vaan mitään näkyvää kakkaa stringeihin jää.