Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.

Kertokaa mielipiteenne!

Vierailija
11.09.2014 |

Aikeissa siis olisi kosia avovaimoa. Haluaisin hiukan kuulla teidän mielipiteitänne naiset ja miehet.

Vien hänet maalle viikonlopuksi ja illalla kun taivas käy pimeämmäksi veisin hänet tähtiä katsomaan soittaen taustalla hänen lempikappalettaan. Kosinta tapahtuisi tähtitaivaan alla.

Hän on pieni maalaishöperö vaikka kaupungissa asummekin joten en ole omaa mieluista tuosta tapahtumasta tehnyt vaan häntä ajatellut, mistä hän pitää. Tähtitaivasta kun niin huonosti kunnolla kaupungissa näkee :/

 

Olen selaillut monia videoita ja lukenut tarinoita miten muut tuon ovat tehneet enkä halua häntä ahdistaa tilanteeseen jossa ei voi sanoa ei jos hän näin tuntee, esimerkiksi suvun edessä tai tuossa tulevassa tv ohjelmassa. Halusin jotain yksinkertaista ja samalla romanttista, kaikkihan tekee oman tyylisen kosinnan mutta haluaisin kuitenkin kuulla mielipiteitänne tästä.

Kommentit (0)

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla