Tunnustaako kukaan katsovansa mun lisäksi Tosielämän L-koodia?
Mun tietääkseni kukaan mun tuttu ei katso sitä. Pudistelee vaan päätään vaivaantuneena, kun kysyn.
Kommentit (8)
En katso minäkään, kuvitteleeko ap, että ihmiset ei kehtaisi tunnustaa katsovansa ohjelmia, joissa on lesboja?
[quote author="Vierailija" time="20.11.2013 klo 17:33"]Katson! Itseasiassa olen menossa nyt viikonloppuna Lontooseen tapaamaan ensimmäisellä tuotantokaudella vieraillutta pariskuntaa (Stamie & Tracy). Olen "tavannut" heidät jo kahdesti aiemminkin.
Eilen en kyllä katsonut, tällä kaudella mukana tuntuu olevan aivan kummallista "turha julkkis" - porukkaa. Katsoin sen sijaan yhtä saippuasarjaa youtubesta jossa on myöskin naispari.
t. Julkea lepakko
[/quote]
Mä muistan sen pariskunnan. Minkä niminen se saippuasarja on?
Tunnustan, katson melkein joka viikko. Mielestäni mielenkiintoisempi kuin moni muu tosi-tv. Pidän Kaliforniasta ja käyn siellä säännöllisesti. Alakulttuuritkin kiinnostavat.
[quote author="Vierailija" time="20.11.2013 klo 17:35"]En katso minäkään, kuvitteleeko ap, että ihmiset ei kehtaisi tunnustaa katsovansa ohjelmia, joissa on lesboja?
[/quote]
No ei todennäköisesti, kukaan mun tutuista ei katso, ainakaan myönnä, L-koodiakaan.
Los hombres de Paco. Aivan ihana :)
Katson! Juuri viime viikolla katsoin sarjan alusta loppuun. Ja toivon, että vielä tulee yksi kausi!
En katso sinua. Miksi luulet, että katsoisin? En tiedä missä sinua yleensä voisi katsoa? En katso tuota toistakaan juttua, jonka mainitsit. Miten se liittyy sinuun?
Katson! Itseasiassa olen menossa nyt viikonloppuna Lontooseen tapaamaan ensimmäisellä tuotantokaudella vieraillutta pariskuntaa (Stamie & Tracy). Olen "tavannut" heidät jo kahdesti aiemminkin.
Eilen en kyllä katsonut, tällä kaudella mukana tuntuu olevan aivan kummallista "turha julkkis" - porukkaa. Katsoin sen sijaan yhtä saippuasarjaa youtubesta jossa on myöskin naispari.
t. Julkea lepakko