Vastenmielisin haju minkä olet haistanut?
Kommentit (20)
jotka tulevat mädäntymällä ulos...ja pyegenes-tulehdus lehmällä..se ei ole edes maitoo mitä joutuu lypsämään pois ja SE HAJU...aivan karseeta
ja menin kastelemaan kukkia viikon kuluttua!!
eikä peseydy/vaihda vaatteita koskaan. olin töissä asiakas palvelussa ja tämä nainen tuli ostoksille. oli kuulkaas oksennus lähellä.
Jääkaappiin oli jäänyt kipollinen munavoita. Oli varmaan yli viikon. Yritin avata kantta että heitän pois mutta jouduin heittämään kansineen päivineen. Tuli melkein oksennus keittiön lattialle!
Toinen on kuukauden verran roskiksessa seisonut, käytetty kortsu.
Mikään muu haju maailmassa ei ole minua ikinä saanut niin pahoin ykäämään kuin nuudelit!!!!!
Ja kyllä, olen haistellut mm. mädäntyneitä ruumiita yms. hajuja. :D
piti kävellä hengittämättä tuulikaapin läpi
Ja kun sen nosti viedäkseen pois alla oli liuta pulleita raatokärpäsentoukkia yäkyäkyäk!!!
Kissa tykkäsi syödä munuaista, ja kerran oli päässyt vanhenemaan. Haistoin, että oliko se vielä kunnossa. Silmissä pimeni, putosin lattialle istumaan ja yökkäilin.
miehen mänkkipaita. Oli siis masturboinut lukemattomia kertoja siihen t-paitaan ja jättänyt lattialle lojumaan (mies on reissutyöläinen, siis reissulla). Laittoi paidan kotiin tultuaan pyykkikaappiin ja ihmettelin että mikä h*tti täällä haisee. Läheltä nuuhkaistuna oli niin oksettava lemu, että lensi roskiin koko uudehko t-paita.
joka on varmaan ikänsä syönyt valkosipulia ja haukottelee ja yskii
aina kita ammollaan. Just yks aamu istui mun takana ja meinasin
pyörtyä. Hirveä lemu!
Vierailija:
miehen mänkkipaita. Oli siis masturboinut lukemattomia kertoja siihen t-paitaan ja jättänyt lattialle lojumaan (mies on reissutyöläinen, siis reissulla). Laittoi paidan kotiin tultuaan pyykkikaappiin ja ihmettelin että mikä h*tti täällä haisee. Läheltä nuuhkaistuna oli niin oksettava lemu, että lensi roskiin koko uudehko t-paita.
sinällään siisti toimenpide muuten.
Ruumiinavauskaan ei tuota mitään mukavia tuoksuja, mutta jostain syystä ensin mainittu on minusta kamalin.
Siis ison Igun, eli paskaa tulee siis kunnolla (vrt. koiran tuotokset). Haju kuitenkin ihan omaa luokkaansa!
siinä kyllä meinasi oksennus tulla, kun siitä lattialta sitä ripulia pesin... Ja mulla oli vielä flunssa, eli nenä oli tukossa, minkäköhän hajuista se olisi ollut ihan terveenä *yöks*
Olin jättänyt pöydälle jäähtymään, aikeissa laittaa myohemmin jääkaappiin... Noh pöydälle se sitten jäi ja kun vajaat viikkoa myöhemmin sen muistin ja menin kannen nostamaan paikoiltaan niin se haju oli kyllä niin karmee, että yöök... Sellainen limainen mössö...
Tähän asti olen vain ihmetellyt miten ihmiset voivat joka oksentaa pahasta hajusta mutta nyt.... :)
Siis kuoliossa olevat. Mädäntyneet jalat.
Tietysti pesemättömät. YÖKS!
Hajuun auttaa vain kirurgin veitsi.
Eli kalja, tupakka, kusi, paska ja hiki sekoittuneena yhdessä..