Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Pelkääkö teillä lapset OIKEESTI jotain Lordin esiintyjiä??

Vierailija
11.03.2006 |

Meillä on neljä alle 8-v lasta ja kutsuttiin ne katsomaan telkkua ennen lordin esiintymistä ja sanottiin että kohta tulee hirviöitä. Ja kun ne tuli lavalle niin lapsilla oli niin hauskaa, katso äiti millaiset silmät tuolla hirviöllä ja naurut päälle. Tämä kommentti 4-vuotiaaltamme. 2-vuotias meni aivan telkkarin viereen tanssimaan.

En kyllä käsitä millaisia vanhempia on lapsilla, jos heitä ei ole opetettu olemaan pelkäämättä tuollaisia maskeja. Vai onkohan sekin sattumaa (eikä mitenkään kiinni vanhempien tavasta kasvattaa) että meillä on neljä lasta, joilla tuollainen esitys vain naurattaa???

Kommentit (1)

Vierailija
1/1 |
11.03.2006 |
Näytä aiemmat lainaukset

Omasta mielestä Lordin ihmiset ovat aivan hirveän kamalan näköisiä.Hävettää ihan kun sellaiset lähtee Suomea edustamaan.Voin sitten etukäteen sanoa, että ei kannata ihmetellä miksei Suomi TAASKAAN päörjännyt.Miksiköhän...??

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: kolme seitsemän kuusi