Lue keskustelun säännöt.
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.
Alue: Aihe vapaa
NÄKIJÄ!
22.11.2005 |
Voisitko tässä vastata, mihin perustuu näkemyksesi? Aikas oikeaan olet monelle tuossa ketjussa osunut. Minulle mukaanlukien.. ;)
Ja etkö mene koskaan " sekaisin" noista kysymysten paljoudesta?
Näetkö korteista..vai mistä? Taidat uskoa myös enkeliterapiaan..?
Voiko kenestä vain tulla näkijä? Kiitos jos viitsit vastata!
:)
Kommentit (4)
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
se Sinun sähköpostiosoite olikaan johon voi laitaa kysymystä? Minulla olisi kysyttävää...
Alue: Aihe vapaa
En käytä kortteja, kerran kyllä ostin tarotit, mutta aika ei sitten koskaan riittänyt opettelemaan niitten käyttöä ;) Asiat tulevat minulle kuviana ja vahvoina tunteina. Olen huomannut että erityisesti ihmisiin liittyvät asiat, siis ihmissuhteisiin, ovat helpompia minulle nähdä kuin esim opiskelu tms. Ja joskus ei näytetä tulevaa lainkaan, vain tätä hetkeä. Silloin pitää vain pysähtyä miettimään mitä opittavaa on just tässä hetkessä..
Täällä aihe vapaalla on vähän hankalaa vastailla, etenkin jos kysymykset on tuossa otsikko kentässä ja kun ketjut ovat niin pitkiä. Muistan kuitenkin yleensä jostain syystä tosi hyvin kaikki joille olen vastannut, vaikka tulisivat myöhemmissä ketjuissakin vastaan.. Kuten oot huomannut, joku saattaa jäädä joskus välistä vahingossa, mutta aika harvat.
En osaa sanoa voiko kenestä tahansa tulla näkijä. Itselläni tämä on " sukurasite" ja kehittynyt vuosien saatossa pikkuhiljaa. Uskon kyllä enkeleihin ja muihin näkymättömiin asioihin.
:)
Vierailija: