Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Auttakaa mua ja mun rakkauselämää

Vierailija
21.05.2015 |

Olen ihan toivoton tapaus. Pitkään oon jo kaivannut sitä kumppania mutta mikään ei ota onnistuakseen. Olen nuori nainen ja minulla riittää "vientiä" jonkun verran, mutta en ikinä kiinnostu niistä miehistä jotka ovat kiinnostuneet minusta, muutun kylmäksi ja sivuutan koko henkilön enkä uskalla lähentyä kenenkään kanssa. Omat tunteet on vähän ristiriidassa kun toisaalta haluan kumppanin mutta toisaalta työnnän kaikki pois. En ole nirso mutta ehkä kaipaan vain sitä jatkuvaa huomiota. Miten tästä pääsisi pois?

Kommentit (3)

Vierailija
1/3 |
21.05.2015 |
Näytä aiemmat lainaukset

Kannattaa mennä psykiatrille selvittämään, miksi toimit näin. Lapsuuden trauma tms.? Toi ei oo mun mielestä normaalia sitoutumiskammoa.. Kerro vähän lapsuudestasi palstalle. Onko vanhempasi eronneet?

Vierailija
2/3 |
21.05.2015 |
Näytä aiemmat lainaukset

[quote author="Vierailija" time="21.05.2015 klo 19:16"]Kannattaa mennä psykiatrille selvittämään, miksi toimit näin. Lapsuuden trauma tms.? Toi ei oo mun mielestä normaalia sitoutumiskammoa.. Kerro vähän lapsuudestasi palstalle. Onko vanhempasi eronneet?
[/quote]

Vanhemmat on eronneet. Isääni tapaan harvemmin ja olen aina hieman pelännyt häntä ja yrittänyt tehdä hänet ylpeäksi. Molemmat vanhempani ovat melko vaativia, kehuvat harvoin ja ovat saaneet minut tuntemaan etten riitä tällaisena. Uskon että haluan mieheltä sen takia niin paljon huomiota koska en sitä isältäni saanut ja välimme ovat olleet aina melko kylmät.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/3 |
21.05.2015 |
Näytä aiemmat lainaukset

Mikä siinä on kun ei enää huvita niinku ennen? Joo väsymystä on ajoittain mutta niinhän sitä on ollu aina ja silti on seksi maistunut.
Jotenki outoa miten mä koen epämiellyttävänä sitä kun mun rintoja kosketaan, en pidä suutelemisestakaan enää tai jos alapäätäni kosketaan sormin. Ainoa mikä joten kuten vielä käy on pelkkä sisään ulos yhdyntä joka kyllä johtaa orgasmiin.
Mutta en tajua tuota miksen enää kestä suutelua tai rintojen koskettelua.
Ja mihin se himo/kiihko on kadonnut???
En halua muita miehiä, eikä itsetyydytyskään enää innosta. En käytä hormonaalista ehkäisymenetelmää.

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: neljä neljä viisi