Vihaan anoppiani
Inhoan sitä umpityhmää, tekopyhää, omahyväistä miehensa rahoilla loisivaa noita-akkaa. En haluaisi nähdä kyseistä ihmishirviötä enää ikinä. Mitenköhän voisin vältellä ko. henkilöä parhaiten, kun mieheni kuitenkin haluaa olla hyvää pataa kyseisen vastenmielisen idiootin kanssa?
Kommentit (2)
[quote author="Vierailija" time="10.03.2015 klo 21:44"]
Et mitenkään. Mutta voit lohduttautua sillä, että olet kuten muutkin aivottomat miniät, joiden kuuluu vihata anoppejaan ollakseen katu-uskottavia. Hanki elämä, älä keskity anoppiin.
[/quote]
Ei pidä paikkaansa. Aluksi yritin parhaani ja yritin pitää hänestä. Sitten hän päätti haukkua minua ilkeästi muutamana kertana ja pilasi uudenvuodenaattoni mököttämällä sekä rupesi sättimään ja läpsimään minua. Hän on myös kasvattanut poikansa pahasti vinoon sekä ollut erittäin huonona esimerkkinä heille elämässä. Anoppini on kouluttamaton, yksinkertainen pitkäaikaistyötön, joka vihjaili minulle, että olen kyvytön mihinkään järkevään tai haastavaan työhön, vaikka olen työpaikallani ahkera ja uuttera sekä olen kouluttautunut. Olen katkera. T. Ap
Et mitenkään. Mutta voit lohduttautua sillä, että olet kuten muutkin aivottomat miniät, joiden kuuluu vihata anoppejaan ollakseen katu-uskottavia. Hanki elämä, älä keskity anoppiin.