Mitä teinit tekevät AV:lla?!
Siis missä vaiheessa tästä tuli jopa yläasteikäisten palsta? Tuli vaan mieleen tuosta 95-syntyneiden elämäntilannekeskustelusta, johon vastasi joku -97 syntynytkin! Ja eilen kyseltiin 93-syntyneiden elämäntilannetta. Ja mikä näin nuoria vetää tänne mammojen kanssa jauhamaan?
Kommentit (8)
Koska teille mammoille on niin hauska nauraa.
Plaah ei ne oikeasti ole tuon ikäisiä. Tosta elämäntilanne -kyselystä on tullut yleinen vitsi. Jokin aika sitten kyseltiin jotain viime vuosisadan alussa syntyneiden elämäntilannetta. Sitä ennen 2014 syntyneiden.
Olisko muka teiniäitien jutut yhtään sen hörhömpiä kuin muidenkaan?
Samaa silkkaa sitä itseään.
95 on jo täysi-ikäinen :D mun avomies on 95 syntyny ja täyttää 2 viikon päästä 19. Ja toukokuussa siitä tulee isä.
Vapaa keskustelu esim. blogeista vetää porukkaa (vai 50-veetkö teiniblogeja innoissaan kyttäävät ja kommentoivat?). Demissä, jossa ennen blogeistakin puhuttiin blogien kritisointi on kielletty täysin ja lisäksi monet muutkin puheenaiheet.
No kyllä minä ainakin olen OIKEASTI 19-vuotias.
No kyllä minä ainakin olen OIKEASTI 19-vuotias.
No -93 syntyneet ovat parikymppisiä ja onhan noilla joillain jo vauvojakin. t. viisikymppinen, jonka "vauva" syntyi viimeksi -93. Ei ole lastenlapsia.