LAPSETTOMAT!
Miten päädyitte tänne palstalle ja mitä kautta? :)
Ja tämän kysyn uteliaisuudesta, ketään ei ole tarkoitus loukata.
Kommentit (14)
Suomen vilkkain keskustelupalsta, johon ajautuu tahtomattaan.
Googlailin jotain työnhakuun liittyviä juttuja ja osuin av-palstalle.
Sen massiivisen Enkeli-Elisa-ketjun kautta.
Minäkin sen Enkeli-Elisan. Ehkä törkein huijaus ikinä!
Minäkin sen Enkeli-Elisan. Ehkä törkein huijaus ikinä!
Kaveri taisi lähettää facessa jonkun käsikakka -ketjun ja jäin koukkuun :(
Silloin tällöin googlatessa jotain päädyin tänne, mutta luin vain siihen hakutulokseen liittyvän kohdan. Joskus vähän hymähtelin miehellekin, että vastaus löytyi joltain vauvapalstalta.
Selvemmin tulin tietoiseksi palstan olemassaolosta hyi v*ttu mikä v*ttu -ketjun ansiosta ja jotenkin vain ajauduin siihen jamaan, että olen täällä joka päivä.
Etuperse-ketju, jonka kaveri laittoi facebookiin.
Se mikä kelpaa Miika Nousiaiselle, kelpaa myös minulle.
En muista. Mitä kautta itse päädyit?
Googletin jotain ja päädyin tänne, ja HOOKED! ;) Tämä on tällainen salainen pahe, sosiaalipornoa parhaimmillaan... tai siis pahimmillaan. Olen vielä kaiken lisäksi sellaisessa konservatiivisessa ammatissa että minua ei katsottaisi hyvällä jos tietäisivät että roikun täällä.
Jo vuonna 2008 legendaarisen Uuspaavalniemi-ketjun saattelemana, kun joku sen facebookissa mainitsi. Koukkuun jäin.
cos i suck old mens cocks