Joko tilasit H&M:n uudesta syyskuvastosta?
Kommentit (4)
pojalle oli kivoja vaatteita joita meinasin syksyksi tilata. Itselleni ei vielä sattunut silmään mikään. Onhan siellä aina jotain kivoja vaatteita.
Yllensä jokaisessa kuvastossa vaatteet tosi samantyylisiä, värejä ja leikkauksia hieman muunneltu.
Saapa nähdä tuleeko todella tilattua yhtään mitään.. aikani aina haaveilen ja listaan, mutta sitten jää tilaamatta. Ilmankin on pärjätty.
Vierailija:
Saapa nähdä tuleeko todella tilattua yhtään mitään.. aikani aina haaveilen ja listaan, mutta sitten jää tilaamatta. Ilmankin on pärjätty.
Mutsa on ihana selailla niitä sivuja ja merkkailla " must have" jutut, sitten laitan kuvaston jonnekin sivupöydälle eikä ikinä tule tilattua! Se selaaminen siinä varmaan onkin ihaninta ja haaveilu ;-D
Olen etsinyt joka paikasta 3 eri HM liikkeestä sitä hametta, mikä oli kesäkuun trendilehden sivuilla mainoksena..
Ei ole löytynyt.