Mun mies käy aihevapaalla etsimässä mun aloituksia ja kommentteja.
Ja tämä on valitettavan totta. Nyt on varmaan vähentyneet hänen käyntinsä kun ryhdyin poistamaan sivuhistoriatietoja..
Joten terkkuja vaan ukolleni jos satut tämän lukemaan; tämäkin on vaimosi avaus.
semmoinen mies mulla :-)
Kommentit (9)
t. jogurttipurkin sotkuja lattialta siivonnut
Jaaha. Enpäs ole kyllä vielä ainuttakaan avausta osannut suoraan vaimooni yhdistää, jos tätä ei lasketa=). sivuhistoriasta ei saa selville, mitä joku on kirjoittanut keskustelu-palstalle. vai saako?
Mulla on paljonkin salattavaa.
Nimittäin häpeän tätä palstaa ja häpeän juttujani ja kommenttejani.
etten käy enää täällä, jos koet sen kyyläämisenä.
Vierailija - 25.07. 16:03 vastaa tähän viestiin (1/4)
Olen mies, joka lukee välillä tätä palstaa
Tarkoitus ei ole kuitenkaan vakoilla, mitä vaimoni tänne mahdollisesti kirjoittaa, vaan ylipäänsä vakoilla äitien/vaimojen tuntemuksia miehistään ja missä kiikastaa. Ehkäpä ymmärrän jotakin ja minusta tulee parempi aviopuoliso, toivon. Vai onko tänne miehiltä pääsy kielletty?
Huomais täältä etten mä ole ainoa nainen, joka valittaa samoista asioista.
täältä voi selvittää, mitä vaimo on kirjoittanut? Kertokaa?
Ärsyttää kun se kyylää välillä. Ja ei mullakaan ole mitään ns. salattavaa, mutta ei sen nyt joka ajatusta tarvi tietää... Eikä sitä miten välillä täällä auon päätäni ;)