Velipuolelle
Moi,olen tässä miettinyt että antaisin velipuolelle pi... kun meinaa käydä sääliksi isoa miestä kun se on niin ujo ja 28v eikä oo koskaan saanu,mitäs olette mieltä oisko ok
Kommentit (6)
Suomessa on paljon pillunpuutteessa kärvisteleviä peräkammarin poikia, jotka ovat lähempänä kolmeakymmentä. Eikö suomen vapaat naiset voisi järjestää kampanjan noiden polojen auttamiseksi. Tempaukseen voisi liittyä järjestetty kulkue isoimmissa kaupungeissa, jotta asia saisi enemmän näkyvyyttä. Kannettavissa kylteissä voisi lukea esim. antakaamme pillua aikamiespojille ja tuollaisia iskulauseita voisi myös huudella ämyreistä.
Aivan ok tuossa tilanteessa. Ettehän te edes ole verisukulaisia, joten ei ole senkään puolesta tabu. Anna broidille pimppaa vaan!
Ota suihin, se ei kuulosta ollenkan niin phalta kuin naiminen velipuolen kanssa.
Kyllä voi veljelle säälipillua antaa, kun kerran ei ole vielä saanut ollenkan, vaikka on jo ikää. Jätä kuitenkin siihen yhteen kertaan pillun anto, ettei mene sukurutsaksi. Uskon, että lopultakin aika moni on antanut veljelleen josksu, mutta pitää viisaasti sen tiedon omanaan.