Oletko mies maistanut spermaasi?
Oletko mies maistanut spermaasi? Miltä maistui ja ottaisitko lastin suuhusi ja nielisit/nauttisit?
Kommentit (27)
Olen kerran pari, ei se maistunut juuri miltää.
No en nyt liiemmin maistele sitä omaani-muiden kylläkin ja maku tuntuu kyllä vaihtelevan hienokseltaan ei miehillä...
Saa olla kyllä melkoinen fakiiri, tai akrobaatti vähintään, jos kykenee ottamaan itseltään suihin ja vaikka sellaiseen suoritukseen joku kykenisikin, niin en oikein usko että se hänestäkään ihan samalta voisi tuntua eli ollenkaan samallatavalla kiihottaa ,kuin jos joku toinen ottaísi.
En ole. Olen nimittäin hetero ja pelkä ajatuskin sperman maistelusta tuntuu tosi ällöltä touhulta.
Nuolen aina pillun panon jälkeen. Maistuu mahtavalta ja alkaa haluttaa uudestaan.
terkuin: Limanuppi
Mielestäni jokaisen miehen, joka odottaa naisen nielevän spermat, pitäisi itse 'uskaltaa' myös maistaa.
[quote author="Vierailija" time="12.07.2015 klo 18:55"]
Mielestäni jokaisen miehen, joka odottaa naisen nielevän spermat, pitäisi itse 'uskaltaa' myös maistaa.
[/quote]
Juuri näin
Sama ku edellisillä. Edellytän kumppaniltani sperman nielemistä ja teen sitä myös itse. Akrobaatti en ole mutta laukean joko kämmeneen tai lasiin jos haluan maistella.
Entä nainen:oletko juonut omaa maitoasi kun sitä erittyy?
[quote author="Vierailija" time="12.07.2015 klo 20:34"]
Entä nainen:oletko juonut omaa maitoasi kun sitä erittyy?
[/quote]
Vaikea sitä on juoda, kun ei pää ylety sinne asti, mutta maisteltu on. Ihan hyvää on, ei ihme, että tykätään. Yritän aina tällaisen jälkeen tehdä parhaani sperman kanssa
Olen maistanut..hyvää paksua spermaa ja tosi paljon...nami ja naiset pitäneet myös maustani
Ruikkinut kouraan ja kuollut siitä. Hyvää oli
Olen nuollut spermaani vaimoni pillusta. Hyvältä maistui.
mee too
usein nuolen vaimon pillun rakastelun jälkeen tai mikä vielä herkumpaa, laukean (runkkaan) levitettyjen pakaroiden väliin ja nuolen ne sieltä
Oon useesti ottanut itseltäni suihin, lauennut suuhuni ja tietty niellyt kaiken. :P Eikä se edes tarvii valtavaa akrobatiaa tai notkeutta kun tietää mitä tekee. ;) Hyvältähän se maistuu ja tuntuu kivalta kun se syöksyy lämpimänä suoraan suuhun.
Ja siis oishan se mukavampaa ja vaivattomampaa toisen tekemänä, mutta ikinä ei oo vielä sellasta naista sattunut kohdalle kuka olis loppuun asti halunnut imeä.. :( Siis oma apu, paras apu. Toki olis siistiä vielä joskus kokea se naisenkin tekemänä. :)
itse en ymmärrä naisia jotka voivat ottaa lastin suuhun, mutta eivät niele sitä. Pitkään mietin sitä ja sen seurauksena päätin itse ottaa lastini suuhun. Ei maistunut mitenkään erikoiselta ja tuli nieltyäkin. Totesinkin siinä että paljon pahempi se on pitää sitä lastia suussa ja mennä vessaan sylkemään kuin samantien nielasta se.
Eli edelleen ihmettelen, miksi sitä ei voi niellä jos sen kerta suuhun on jo ottanut ?
Mällit suuhun, mihinkäs muuhun? Mutta ei nyt kuolla siihen ruikkimiseen kuitenkaan, jookos.
Tottakai olen, eikä se maistunut oikeastaan yhtikäs miltään (aika miedon makuista on ainakin mulla).