Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.

Menkkakipuja..

14.04.2006 |

kp 16?Anteeksi kun tänne tällä tavalla tungen tuolta kuumeilijoista,mutta ajattelin nyt täältäkin kysyä jos joku osais jotain sanoo. Eli siis ovis oli 5 pvää sitten ja tänään alkoi kummat menkkakivut?! Tavallaan ne alkaa mulla päivää ennen vuotoa.

Kiva,jos joku osaa (ja jaksaa) vastata jotain! :)

Kommentit (5)

Vierailija
1/5 |
14.04.2006 |
Näytä aiemmat lainaukset

kellään ole tietoa?Pitäsköhän tässä huolestua tästä jomotuksesta?!!

Vierailija
2/5 |
14.04.2006 |
Näytä aiemmat lainaukset

Kuulostaa täysin normaalilta...ja voihan olla, että siellä hedelmöitys on tapahtunut ja alkio nappailee kiinni :)



Ei tarvitse tosiaan olla huolissaan!!



Terv.Je_Ni 14+5

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/5 |
14.04.2006 |
Näytä aiemmat lainaukset

Je_Ni (meniköhän oikein?) vastauksesta. Voi,että kun jomotus johtuiski just kiinnittymis-jutuista :) On tässä vauva jo 3 vuotta saanut tullakin..

Vierailija
4/5 |
14.04.2006 |
Näytä aiemmat lainaukset


Meillä tämän vauvan odotus vei 6 piiiiitkää vuotta kaikkine mahdollisine hoitoineen, jotka eivät tuoneet meille tulosta:(

1.5 vuotta viimeisestä hoidosta tulinkin yks kaks raskaaksi ihan " luomusti" :)



Toivottavasti teidänkin pitkä odotus palkittaisiin tästä kierrosta!!!!

Vierailija
5/5 |
22.04.2006 |
Näytä aiemmat lainaukset

Eilen olin kävelyllä ja silloin vihlaisi vasemmalle alamahaa.Heti kävelyltä tultuani menin vessaan ja pyyhkiessä ilmaantui hailakan punaista tuhrua?Ts. vaaleanpunaista valkovuotoa.Sen jälkeen ei ole tullut mitään ja tänäänki vain valkovuotoa..Nyt kp 24/24-29. Voiskohan tuolla vihlaisulla ja tuhrulla olla jotain tekemistä toistensa kanssa ja mitäköhän se voisi olla?



Kiva,jos joku jaksaa kuumeilijalle vastata..:)