Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.

Miltä kevään Lennen takki/housupuvut näyttävät ja maksavat?

10.02.2009 |

Pääkaupunkiin on kuulemma jo rantautunut Lennen tämän kevään mallisto. Onko joku nähnyt, millaisia takki/housu/lakkisettejä Lennellä tänä vuonna on? Erityisesti kiinnostaa tyttöjen mallit ja koko noin 110.

Tänne päin on kuulemma tulossa roosa asu, jossa on kirahvi somisteena. Miltä puku näytti? Onko liian sporttinen kyläilyyn ja kaupoille yms? Tähän saakka Lennen takkihousuasu on ollut monena vuotena haaraleiden rinnalla se parempi asu, jolla on tarvittaessa menty takin ja farkkujen kanssa tai sitten koko setillä, jonka on kruunannut saman sarjan lakki. Kätevä on ollut ja vastaava olisi nytkin haussa.

Mitä Lennen haalarit ja takkihousuasut nykyään maksavat?

Kommentit (2)

Vierailija
1/2 |
11.02.2009 |
Näytä aiemmat lainaukset

http://www.lenne.ee/index.php?id=1164



Hintoja en tiedä, kun en löytänyt vielä eilen Ideaparkista kevään Lenneä :)

Vierailija
2/2 |
11.02.2009 |
Näytä aiemmat lainaukset

En sen enempää tutkinut kun ei tarvetta, mutta tuo tyttöjen takki, jonka vyötäröllä "vyö"ja kukka, oli kirkkaanpunaisena tosi kaunis. Oli näyteikkunassa ja kiinnitti huomioni. eli tuo: "Art. 9025 Tyttöjen takki" joka sivuilla vaaleanpunaisena. Ja sivuilla ei punaista ole värivaihtoehdoissa, mutta ihan peruspunainen/kirkkaanpunainen tuo näkemäni takki kyllä oli :)

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla