Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Ruotsin risteilyt lasten kanssa kivoja!

Vierailija
08.03.2009 |

Mutta oli jokunen tovi sitten baltic princessillä, joka on siis 22h risteily ja vieläpä markkinoidaan "aikuisten huvipuistona", jossa tarkoituksena on vaan bilettää ja ostaa halvat viinat (näin karrikoiduksi).

En ymmärrä kuka sinne tuo lapsia!! Sielläkin näky parit lapsi perheet,joissa vanhemmat siemaili drinkkei ja lapset istui levottomana kaikkien kännisten seassa vielä puolen yön aikaan.

En tajua, se oli jokseenkin karun näköstä kun yksikin äiti yritti hyssytellä lastaan ja keikutti rattaita siellä kauheessa metelissä ja melussa baarin puolella.

MIksi kukaan tuo sinne lapsia? Joku järki päähän siinäkin asiassa,kiitos!



Ruotsin risteilyllä sentään pääsee maihin, näkee ihanan vanhan kaupungin pikkuputiikkeineen, laivassa on huomattavasti enemmän huomioitu lasten tarpeet eikä meininki ole läheskään niin törttöilyä mitä tallinnan laivalla.

Kommentit (0)

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: kaksi yhdeksän yksi