Haluaisin ostaa äp:n makuupussin..
..tällä hetkellä jaossa olevasta pakkauksesta. Se sini-beige-viirukkainen.
Olisiko jollain ylimääräisenä?
Kommentit (6)
Katsonkin netistä missä noita myymälöitä on!
Mutta jos joku on halukas myymään, vastaathan tähän niin laitan sähkikseni.
On vielä käyttämätön, sen että oon käyttöönotto pessy sen jo valmiiksi. Tulokkaalle on kuitenki jo kaks makuupussia jemmassa isosiskoilta joten vauvan oma joutais vaikka pois.
tästä kelan sivuilla olevasta??
http://www.kela.fi/in/internet/suomi.nsf/NET/100502155308EH?openDocument
Ja mä asun kaukana Kainuussa joten makuupussi pitää laitta sit postin kautta tulemaan :/
En osaa kyllä sanoa minkä verran se maksais... Laitatko sähköpostiosoitteesi tulemaan niin voidaan jutella sitä kautta??
en edes ole pessyt sitä vielä kun maanantaina sain pakkauksen. Saat 10 eurolla ja siihen sisältyisi postikulut. Jos tarviit puklurätit/harsoliinat (koko paketti) niin saat 2 euron lisämaksulla..
Jos kiinnostaa niin laita spostia ruujsal@netti.fi
t.Ufa
Jos satut asumaan paikkakunnalla, josta löytyy Finnlaysonin tehtaanmyymälä, niin kannattaa käydä sieltä katsomassa. Itse juuri bongasin Turun tehtaanmyymälässä noita makuupusseja (hinta ei päätä huimannut) sekä tämän hetkisen äitiyspakkauksen pussilakanoita.
t. Liljis