Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Muita, jotka tykkäävät nimenomaan pikapanoista?

Vierailija
24.11.2008 |

Eräässä toisessa ketjussa puhuttiin, miten onnekkaita ovat ne naiset, joiden miehet eivät suostu pikaseksiin vaan haluavat aina mennä pitkän kaavan kautta. Itseä taas ahdistaisi kovasti, jos joka seksikerralle pitäisi varata kauheasti aikaa ja voimia. Ja minä kyllä tykkään seksistä kovastikin, joten asenteeni ei tule siitä, että mitä pikemmin ohi, sen parempi.



Kohtalotovereita?

Kommentit (6)

Vierailija
1/6 |
24.11.2008 |
Näytä aiemmat lainaukset

Mikään ei ole niin kivaa, kun kiihkeä pikapano! :))) Paikkana on meillä aina joku muu kuin sänky.

Vierailija
2/6 |
24.11.2008 |
Näytä aiemmat lainaukset

t. kolmen alle kouluikäisen kokopäivätyössä käyvä väsynyt äiti

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/6 |
24.11.2008 |
Näytä aiemmat lainaukset

että me "onnekkaat" siellä kirosimme sitä, kun miehet ei välttämättä suostu pikapanoon, vaikka me haluaisimmekin.



Eli juu, minä tykkään pikapanoista, jos niitä vain joskus harvoin saa!

Vierailija
4/6 |
24.11.2008 |
Näytä aiemmat lainaukset

oon aina tykännyt ja varsinkin nyt kun meillä on 1v lapsi. iltasin oon jo aika väsyksis, päivällä ei oo aikaa, niin on ihana pikasesti touhuta ennen nukkumaan menoa. miehellä kestää laueta n.20min. ei siinä sit muita hommeleita enää tarvita

Vierailija
5/6 |
24.11.2008 |
Näytä aiemmat lainaukset

Ja molemmat ehtivät tuossa ajassa myös saada orgasmin (jos on saadakseen - viittaan tällä itseeni). Ollaankohan me jotenkin outoja :)



ap

Vierailija
6/6 |
24.11.2008 |
Näytä aiemmat lainaukset

on pikapanoja ja sitten niitä pidemmän kaavan juttuja. Varsinkin nyt raskaana ollessa ( rv32) kun halut ovat kadonneet taas johonkin, pikapanot ovat oikein hyvä vaihtoehto. Mutta siis kaikenlaista "versioo" käytämme =)

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: yksi neljä neljä