Lue keskustelun säännöt.
stocmannin ticket puku?
14.02.2008 |
Hei! millanen tuo ticketin takki+housut setti on,niitä oli ihana sammaleen vihreä ja kirkas punainen.pojalle sitä vihreää suunnittelin jos nyt ostas kun sais helmikuun etukupongeilla alennustakin,maksaa sen 73 euroa.poika nyt 1 1/2v ja pituus 86cm.ostanko 86 vai 92,mahtuis sitte toivottavasti ens syksynäkin.onkohan kuin kestävä setti? yhtään kokemusta ticketistä ei oo.
Kommentit (1)
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
inusta täälläkin mainitut leveät lahkeen suuaukot. Meneekö kura sisään? En tiedä. Kun laittaa napit kumilenksuihin kohdalleen, saa tietysti vähän kurottua.
On kyllä kaikkiaankin reilua kokoa minusta.
Ostin 98cm ja meidän lapsi on itsekin 98cm ja käyttää jo pienemmissä malleissa 4T/104cm, mutta tuossa olisi hukkunut 104:n. 98cm on TODELLA REILU hänelle.
Eli Sinunakin ottaisin tuon pienemmän. Ja voihan sen vaihtaa Stockalla, jos huomaat kotona liian pieneksi, mutta enpä usko.